Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jestes juz po terminie @ czy przed?
w ktorym dc był stosunek?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia980



Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tym to nie jest taka prosta sprawa.Ale zacznę od początku.Najpierw nie miałam miesiączki prawie 3 miesiąca, po wykluczeniu ciąży ginekolog przepisał mi duphaston na wywołanie, 2 tabletki 2 razy dziennie do momentu krwawienia, zaczęło się 13 grudnia, stosunek z prezerwatywą, nie zsunęła się nie pękła, był19 grudnia. Na moje oko miałam niepłodne. Cykle przed tą całą aferą z okresem miałam bardzo długie 32-35 dniowe.Sluz chyba płodny zauważyłam między25 a 31 grudnia, więc jakież bylo moje zdziwienie gdy w 27cyklu zauważyłam okres. Ale był dziwny, niebolesny, pierwszy dzień obfity w drugi prawie nic, kolejne dwa takie większe sporadyczne plamienie.Betę Hcg zrobiłam 9stycznia a potem jeszcze 12 test płytkowy, negatywny. Zdziwił mnie ten niby okres. Jest się czym martwić czy po prostu czekać na następny i wtedy najwyżej iść do lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasia mysle ze tak.
poczekaj na nastepny.
moze duphaston wywołał wczesniejszy @???
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia980



Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi nie chodzi o to, że miesiączka była wcześniej, tylko o to że inna niż wszystkie do tej pory, mniej krwi, krótsza itd. Dziś rano (28 dni po stosunku) znowu zrobiłam test i znowu negatywny. Zaczęły mnie boleć sutki, mimo że do okresu teoretycznie z 3tygodnie. Myślę , że ciąże mimo wszystko mogę wykluczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze mozesz wykluczyc.
daj spokoj juz z tymi testami.
widocznie ten @ był mniej obfity,
moze nast bedzie oceanem?...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
osia 84



Dołączył: 28 Cze 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 5:59 pm    Temat postu: Wynik HCG A Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam nietypowe pytanie mam nie regularne cykle po odstawieniu pigułek 19 dni temu doszło do pęknięcia prezerwatywy 20 godzin po zastosowałam pigułke po wystąmipło krwawienie 9 dni po przyjęciu pigułki po które trwało 4 dni wykonałam test ciążowy płytkowy 12,14 i 17 dni od stosunku wszystkie negatywne w 19 dniu wykonałam immunochemie HCG wynik <2 kobiety nie ciężarne <3 czy po 19 dniach od stosunku mogę wykluczyc już ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lip 05, 2014 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciazy z tego stosunku być nie powinno.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
osia 84



Dołączył: 28 Cze 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 10:15 am    Temat postu: Re: Wynik HCG Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie ostatnio będąc w aptece nie mogłam się powstrzymac i kupiłam pink test strumieniowy wykonałam go nie z pierwszego moczu ale 30 dni od stosunku(innego stosunku nie było)wynik negatywny immunochemia hcg 19 dni po stosunku <2 norma dla nie ciężarnych <3 czy powinnam już wyluzowac bo strasznie panikuje wizyte do ginekologa dopiero na koniec sierpnia bo położna nie widzi potrzeby przyspieszania jej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lip 10, 2014 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyluzuj...
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martitkawwy



Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 10, 2014 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej Smile
mam pytanko
zrobiłam wczoraj Beta HCG 10 dni po inseminacji? i wynik był 2,8 na normy:
- 0 - 2,7 -> poza okresem ciąży
- ciąża tydz 1-2 -> 16-156
- ciąża tydz 2-3 -> 101-4870
i tak dalej.

Dodam, że od 2-6 dnia cyklu brałam clo + od 16dnia cyklu duphaston. w 11dc miałam podany zastrzyk Ovitrelle a potem 13dc insema..beta hcg zrobiłam 23dc..

Czy są jeszcze jakieś szanse? czy może zrobiłam ją za wcześnie..


proszę o szybką odpowiedź..pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group