Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat,ejakulat czy śluz?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiko222



Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 6:52 pm    Temat postu: Preejakulat,ejakulat czy śluz? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam pytanie do ludu. Podczas stosunku z moją ukochaną, na na główce penisa zauważyłem biały płyn, już po raz któryś. Nie jestem pewien do końca co to jest. Jestem pewien, że do wytrysku nie dochodziło ani razu. Owszem, podniecony byłem,co chyba oczywiste, lecz nie było to jakieś nieziemskie podniecenie, żebym puścił bez świadomość Smile . Dużo czytałem o tym, lecz nigdzie dokładnie nie znalazłem odpowiedzi. Dużo osób mówi, że to preejakulat, lecz ze swojej konsystencji przypominało to bardziej spermę(biało-przeźroczyste i gęstawe). Możliwe, że to śluz kobiety, lecz gdybym pierwszy raz to zobaczył, bez wątpienia powiedziałbym, że to sperma.
I moje pytanie co to jest? Czy może to być śluz kobiecy, gdyż aktualnie są jej dni płodne?
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mężczyzna w czasie podniecenia wydziela śluz, który może zawierać śladowe ilości plemników. W czasie podniecenia u mężczyzny może z cewki moczowej wydobywać się śluzowa wydzielina pochodząca z gruczołów opuszkowo - cewkowych, która wchodzi w skład nasienia. Wydzielina w sytuacjach intymnych jest naturalnym zjawiskiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group