Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wczesne objawy ciąży (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dejzi gratki!!!

spokojnych 40 tyg Smile
zyczymy :> Smile

to moze i ja sie dopisze:
- wiekszosc objawow jak na @, bol brzucha z tym ze trwał 3seq i pojawiał sie co pare dni.
- suchosc w ustach
- dziwny posmak
- drazliwosc sutkow ale tak tez miałam jak przed @ Smile
- wysoka temp po terminie @
- 2 testy pozytywne
- wypadanie włosow
- po owulce ogromna ochota na pomidory
- czeste oddawanie moczu (ale tak tez miałam przed @)

podsumowujac: nie sadzilam ze nam sie uda.
głownie dlatego ze zamiast potoku sluzu to miałam sahare Neutral i nie wiem jakim cudem zaczepiły sie plemniątka Razz hehe
widocznie bardzoooo głeboko było mokro Smile

no i teraz ciesze sie 7mm szczesciem ( ktore pewnie jest juz wieksze).

dejzi Ty juz w 4tc masz mdłosci?
mnie dopadły pod koniec 6 Smile
najpierw było samo "zrywanie".
teraz juz wymioty. no ale mam nadzieje ze szybko mina i bedzie ok.

kiedy masz wizyte u gin?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dejzi84 Aha, no teraz mam kumpelę, która właśnie zapomniała wziąć dwóch tabletek i się boi, to ją pocieszę Very Happy Twisted Evil
Jeszcze raz gratulacje Smile Widocznie tak miało być jak nie wcześniej to później Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoriBionda



Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem tu po raz pierwszy mimo ze o dzidziusia staram sie juz od pol roku i nic ;((( jednak od kilku dni dziwnie sie czuje tzn. Mam mdlosci (nie wymiotuje) bola mnie na przemian jajniki i cale podbrzusze, kreci mi sie w glowie. Bylam wczoraj u lekarza ale to jeszcze za wczesnie by co kolwiek stwierdzic. Ostatni okres mialam 2 listopada. Nie wiem czy powinnam juz zrobic test ciazowy czy lepiej jeszcze poczekac??? Prosze poradzcie cos bo juz sama nie wiem co robic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DoriBionda Mogą to być wczesne objawy ciąży albo i nie. Najlepiej zrobić test po terminie spodziewanej miesiączki innej metody nie ma, wszystkie subiektywne odczucia nie są gwarancją, że ciąża jest lub jej nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoriBionda



Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 6:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wlasnie zrobilam test i jest negatywny Sad ale do okresu mam jeszcze 3 dni wiec poczekam cierpliwie( a moze test sie myli Smile bo jak narazie to zaden lekarz nie potrafi powiedziec co mi dolega (a czuje sie fatalnie) dzieki za porade Wiki16 pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DoriBionda Pół roku starań to nie jest jeszcze okres, którym należałoby sie już zamartwiać, czy partner się badał ? Test zrobiłaś za wcześnie, jeśli miesiączka nie pojawi się w terminie wtedy, można już zrobić test, wcześniej może wyjść fałszywie negatywny. Stres i napięcie nie jest dobrym "towarzystwem" w staraniach, wiem, że wielu to powtarza ale niestety jest to prawda. A podczas starań i ew. leczenia, trudniej wyeliminować właśnie te dwa stany, niż czasem jakieś fizyczne schorzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim na test za wczesnie. Najwcześniej robimy w dniu spodziewanej miesiączki. Objawy mogą ale nie muszą świadczyć o ciąży. NIe są wyznacznikiem.
Co do starań ...pół roku to jeszcze nie pora na panikę. Przede wszystkim jeśli zależy Wam na czasie skupcie się na dniach płodnych i śluzie. Wtedy bardzo łatwo wcelować w dobry czas
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoriBionda



Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze pol roku to nie jest dlugi okres czasu, staram sie nie panikowac jednak obawy budzi we mnie moje samopoczucie bo nigdy wczesniej tak sie nie czulam i sama juz nie wiem co z tym robic!! Lekarz nie chce przepisac zadnych lekow ze wzgledu na to ze moge byc w ciazy a cherbatki ziolowe nie pomagaja! Dlatego tez zrobilam test ale poczekam jeszcze te 3 dni i moze sie wszystko wyjasni, jednak mam jeszcze cicha nafzieje ze @@@ nie przyjdzie!!! A jesli chodzi o mojego faceta to narazie nie jestem w stanie go zmusic by sie przebadal bo jak kazdym facetem rzadzi nim meska duma i jest napewno plodny!!! Trzymajcie za mnie mocno kciuki pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoriBionda



Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 02, 2011 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ni i przyszla @@@ niestety nie bede jeszcze mama!!! ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anna32



Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: 111111111111111111111111111111111
PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 7:22 pm    Temat postu: Cysta 8cm w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich:)
Na wstępie wspomnę iż przez długi czas staraliśmy się z mężem o dziecko.
Szczęśliwym trafem w 5 rocznicę ślubu okazało się że jestem w ciąży...radość niesłychana, ale...pojawił się problem przy badaniu USG dopochwowym lekarz wykrył 8cm cystę obok zarodka. Dał mi duphaston 3x1 więc biorę i za 10 dni do kontroli, ale martwią mnie bóle nie mogę chodzić podczas leżenia również boli i boję się by nie pękła raz już mi pękła 5cm strasznie bolało ale nie byłam w ciąży teraz się boję bo przecież w razie pęknięcia może coś z maleństwem się stać a nie chciałabym stracić. Proszę o pomoc pozdrawiam i dzięuję. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group