Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arnii19



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: te nerwy?
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 7:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś kto miał wątpliwości czy obawy dłuższy czas temu, może napisać czy bez wytrysku ktoś zaszedł w ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
viki20



Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 06, 2013 2:12 pm    Temat postu: Czy mogę być w ciąży ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Mam taki problem. Otóż dostalam okres 2 kwietnia, mam raczej nieregularne cykle, chociaz ostatnio w miare sie wyregulowaly i trwaly ok 33/34 dni. Nastepna miesiaczka miala byc 5 maja ale gdzies okolo 25 kwietnia wystapily brazowe plamienia. Kochalam sie pierwszy raz z chlopakiem 2 maja. Nie wszedl we mnie gleboko. Zrobilismy to jeszcze raz po jakiejs godzinie moze dwoch tym razem tez nie wszedl gleboko (gora na 2 cm) i tez nie doszedl. Nie mialabym obaw gdyby nie te plamienia, przez które nie wiem czy to byly dni plodne czy nie (w porownaniu z ostatnim okresem -2 kwietnia- powinny byc nieplodne;/). Okres spoznia mi sie narazie o jeden dzien ale juz zaczynam sie martwic, nie wiem czy powinnam ale to jest silniejsze ode mnie;( prosze o odpowiedz i z gory dziekuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emiliano111



Dołączył: 11 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 3:18 pm    Temat postu: re Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam . Wczoraj kochalem sie ze swoja dziewczyna i mam pytanie . Ostatni raz okres miala 21 kwietnie br . Obliczyla ze nie bylo wtedy dni plodnych . Gdy sie kochalismy gumka sie zsunela chociaz nigdy mi sie to nie przytrafilo ale sie zorientowalem bo chcialem dojsc w niej ale zawsze sprawdzam czy jest gumka . Wiec nie bylo wytrusku a czubek penisa byl w gumce troche tylko i gdy go wyjelem prezerwatywa zostala w pochwie ale szybko ja wycignelem . Jaka jest szansa na zajscie w ciaze . Oboje sie martwimy . Prosze o szybko odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emiliano nie ma mowy o ciazy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julek20



Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 9:12 pm    Temat postu: obawa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mojej dziewczynie skończył się okres i postanowilismy tego samego dnia pobaraszkować, w przekonaniu że pare dni po okresie są dniami niepłodnymi nie używałem gumki, lecz byłem w niej dosłownie pare razy i tylko pare centymetrów w środku. Wytrysku nie było, gdy z niej wyszedłem po paru chwilach z członka wypłyneło dosłownie pare kropel płynu. jestem pewny że w środku nie wypłynął. czy jest jakaś szansa na ciąże mimo że:
- od razu po miesiączce
- pare cm w środku + pare razy w niej
- wytrysku wewnątrz nie było a był dużo później
- pare chwil po wyjęciu wypłynęło pare kropel płynu

czekam na odpowiedz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do dni płodnych, to zalezy od długości cyklu,zwykle po miesiączce zaczynaja sie dni PŁODNE, u niektórych kobiet zaczynaja sie już w czasie miesiączki (wiem ze to brzmi absurdalnie,ale tak jest). Więcej poczytaj w temacie

http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html

W preejakulacie plemniki moga znajdowac sie gdy:
a) był wytrysk tuż przed stosunkiem i partner nie oddał moczu i nie umył członka
b) dochodzi do wytrysku przedwczesnego

Jesli do wytrysku nie doszło, nie ma mowy o ciąży.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No... Ale czy podczas miesiączki (przynajmniej w pierwszych dniach) nie jest tak, że plemniki są po prostu 'wypłukiwane' przez krew itp ?
Pytam z ciekawości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 22, 2013 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pochwa nie jest wewnątrz gładką rurą. Posiada pofałdowania, w których plemniki mogą się "zapodziać" i tym samym tworzyć zagrożenie. Tym samym nie można wykluczyć w 100% zajścia w ciążę, mimo iż prawdopodobieństwo wynosi zaledwie kilka procent.


Temat zamykam z uwagi na liczbę stron.

Do dalszej dyskusji zapraszam tutaj:


http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp134997.html#134997
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
Strona 43 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group