Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak miesiączki + negatywny test.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milka92



Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wam dziewczyny. Skoro tak radzicie to poczekam jeszcze do czwartku i jak do niedzieli nie dostanę to w poniedziałek pójdę do ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qaz



Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 3:12 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Cykle miałam co 27dni i teraz okres spóźnia mi się już 2 dzień. Robiłam wczoraj test i wyszedł negatywny. Kiedy powinnam go znowu powtórzyć? Czy to możliwe by mógł się pomylić? Czułość testu była 20mIU/ml

---Nie powielaj postów w kilku tematach---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

qaz teoretycznie test powinien być już wiarygodny, 2 -5 dni spóźnienia to niedużo, poczekaj, jeśli okres się nie pojawi to trzeba powtórzyć test, może o większej czułości 10mIU/ml. Jeśli hormonu "ciążowego" jest jeszcze teraz zbyt mało, test może nie wykazać. Rozumiem, że nie stosujesz żadnej antykoncepcji ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nat_aliaa210



Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
od ponad dwóch tygodni spóźnia mi się okres. Zawsze miałam nieregularne cykle, więc nie było to dla mnie niespodzianką, jednak w drugim tygodniu opóźnienia zaczęłam się martwić i zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny. Mija już trzeci tydzień, a tu dalej nic, na dodatek zachorowałam na świnkę Crying or Very sad czy to możliwe, że choroba spowodowała takie przesunięcie, a po prostu do tej pory się nie ujawniała Confused do którego lekarza udać się w pierwszej kolejności ginekologa, czy lekarza pierwszego kontaktu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doti28



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 5:45 pm    Temat postu: nat_aliaa210 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakbym siebie czytała tylko bez tej świnki ja nie mam okresu tylko już przeszło 3 tyg. testy negatywne może masz cykl bezowulacyjny jak ja i juz mój trwa 53 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group