Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniony okres (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Normalne objawy to raczej nie są, że z miesiąca na miesiąc cykl się wydłuża. Zawsze takie miałaś czy kiedyś "normalne" np. regularne 28?
Tu raczej szansy na ciążę nie ma, ale jeśli chcesz odetchnąć to zrób test ciążowy. To zawsze trudny krok, ale po co chodzić jak neptyk przez 10 dni i nabawiać się psychozy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
los_abrazos_rotos



Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Normalnie wahał mi się między 34-36 dni, a dopiero od jakiegoś czasu zaczął wydłuzac się do 38 potem nagle 40, 41, a tutaj nagle takie coś! 42 dzien i nic Sad

Nad testem myślałam, ale to chyba będzie prawdziwy wynik dopiero po 10 dniach od odbycia stosunku?

Właśnie też mi ta ciąża w ogole nie pasowała tzn. jeszcze ta RACJONLANIE myslaca JA tak uwazała, a teraz z każdym dniem jest coraz gorzej z moją wyobraźnią! Ale gdybyśmy się tak łatwo rozmnażali to chyba nie byłoby problemu z niżem demograficznym, co? Wink

Pozdrawiam i bardzo dziękuję za wcześniejszą odpowiedź!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gz84



Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 7:05 pm    Temat postu: Confused Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jestem tu nowa ale po przeczytaniu nie ktorych wypowiedz Jestem przekonana ze na pewno pomozecie mi rozwiac moje watpliwosci. Otoz od 10 miesiecy wspolzyje ze swoim chlopakiem niestety oprocz "pull out " metody( on wyciaga swojego penisa zanim dochodz)nie uzywamy zadnych srodkow anticoncepcji. Moj przed ostatni okres byl 13 pazdziernika, ostatni 15 listopada I do tej pory nic Sad moj biust wydaje sie wrazliwy I boli ale mniewam takze bole brzucha jak przy okresie no I dzis zaczely bolec plecy Sad
Zrobilam juz dwa testy I oba negatywne . Wizita u lekarza dopiero na 28 grudnia . Czy jest prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak długie masz cykle... ? I czy są one regularne?
Te bóle mogą być spowodowane nadchodzącym okresem. Jeśli wyszedł w porę, ani nie było sytuacji w stylu: doszedł i za chwilę kolejny raz współżyliście, to nic nie powinno być.

Jak będziecie się tak "bawić" to możecie się "zdziwić" w końcu pozytywnym wynikiem testu. Nie rozumiem jaki problem macie (Wy i inni preferujący takie metody "zabezpieczenia"), żeby używać normalnej formy antykoncepcji skoro nie jesteście gotowi na dziecko? Nie umoralniam nikogo, zdarzają się wpadki i słabości i chęć doświadczenia, ale już po prostu takie historie mnie irytują że ludzie decydują się na współżycie a laski dają se - to tu to tam jak leci, ulegając facetowi bo on jest nie godny kondoma - ujmując to dosadnie i brzydko "tryskać spermą po pi*dzie" Rolling Eyes Rolling Eyes . To już nawet lepiej by się było trzymać metody kalendarzyka niż "jak leci" Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gz84



Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cykle to tak 32dniowe , raczej regularne, z tym nie zabezpieczaniem to troche skomplikowane. My planujemy miec dzieci ale jak to bywa nigdy nie jestesmy na nie gotowi :/
Wiec jak by sie nawet zdazyla wpadka to nie bylby to koniec swiata. Te bole to juz mam od dobrych kilku dni a okresu jak nie bylo tak nie ma :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina22



Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam czy to normalne zeby miesiaczka sie spuzniala o 2 miesiace dodam tylko ze zrobilam test ciazowy i pojawila sie 2 kreska prawie nie widoczna udalam sie dzis do lekarza aby mnie zbadala i stwierdzila ze nie jestem w ciazy zastanawia mnie dlaczego podczas stosunku pojawila sie krew
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karolina moze kreska pojawiła sie po dluzszym czasie?
jesli tak to wynik jest niewazny.

skoro gin powiedzial ze nie jestes w ciazy to raczej sie nie myli bo 8tc to na 100% byłoby widoczne.

krew po stosunku.. moze nadzerka, torbiel? badałas sie pod tym katem?
mowiłas mu ze nie masz @ od 2mcy? co on na to??
powinien przepisac tabsy na wywołanie okresu..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim nie dubluj postów .
Okres opóźnić się może z wielu powodów. Stres,choroba i najczęściej -zaburzenia hormonalne. Lekarz powinien dać coś na wywołanie miesiączki i wykonać podstawowe badania ust i profil hormonów.
Krwawienie może mieć różne podłoże. Np możliwe ze doszło podczas stosunku do podrażnienia wyściółki pochwy,nadżerka ,polipy albo plamienie okoloowulacyjne .może być różnie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Strona 25 z 25

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group