Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.30

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nikusiaa95



Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 9:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jednak dalej sie boje. mam ta brazowa kreske od pepka w dol ale nie jetem pewna czy ona byla juz wczesniej czy pojawila sie nie dawno, dopiero gdy o tym przeczytalam jako o objawie ciazy zaczelam ja dostrzegac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikusiaa95, Twoja "ciąża" to są urojenia, miałaś okres, nie było wytrysku, więc w czym problem ? skoro aż tak się stresujesz to czemu nie zrobisz testu ? przestaniesz wtedy wariować .. ale jak dla mnie to wyrzucisz tylko pieniądze w błoto.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma sensu dalsza dyskusja nikusia...

Zapraszam do kontynuacji tematu
http://www.biomedical.pl/forum/viewtopic.php?p=131310#131310
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group