Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy moja dziewczyna jest w ciąży jeśli...

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dczerniak



Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 7:21 pm    Temat postu: Czy moja dziewczyna jest w ciąży jeśli... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem krótki stosunek z dziewczyną przed okresem. NIe byłem nawet bliski wytrysku. Potem dostała normalny okres. Po okresie ocieraliśmy się, potem zaczęło ją boleć podbrzusze, tak ze nie mogła chodzić więc zrobiliśmy test< około 2 tyg po ocieraniu sie>, z porannego moczu,wyszedł negatywny. Potem kiedy miała dostać następny okres miała go strasznie krotko<3 dni>,teraz jest tak samo plus miała przed okresem brązową wydzielinę, potem wieczorem dostala okres. Czy jest szansa ze jest w ciąży?????????? Nie ma żadnych szczególnych objawów, pali, przy czym nie czuje się nie dobrze, nie wymiotuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma mowy o ciazy,
dostała okres a poza tym nie miałes wytrysku wiec skad ciaza?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dczerniak



Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
nie ma mowy o ciazy,
dostała okres a poza tym nie miałeś wytrysku wiec skad ciaza?

Własnie nie wiemy czy te 2 ostatnie krwawienia to okres czy to plamienie. Terminy się zgadzają ale trwało to strasznie krótko.


Ostatnio zmieniony przez dczerniak dnia Nie Sty 15, 2012 7:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale robiliscie test ktory wykazał brak ciazy, wiec gdyby to było plamienie implantacyjne to na tescie byłyby 2 kreski.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dczerniak



Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
ale robiliscie test ktory wykazał brak ciazy, wiec gdyby to było plamienie implantacyjne to na tescie byłyby 2 kreski.


Ale te dwa ostatnie krwawienia były po teście, a co jeśli test kłamie???? Robiliśmy bobo test,podobno najlepszy na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e tam ,najlepszy.
wszystkie sa dobre jesli zostały wykonane w odp czasie.
test nie kłamie.
nawet wczesna ciaze wykryje.
jesli sie boicie to mozna przeciez powtorzyc np z innej firmy.
wg mnie ma mniej obfity okres i tyle.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arrow dokładnie, nie każda miesiączka musi wyglądać tak samo i nie ma się czym przejmować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamolek



Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanko. Kochalem sie z moja ukochana dziewczyna oczywiscie z zabezpieczeniem. Gdy juz skonczylismy to po jakims czasie byla strasznie napalona, a ja nie mialem juz gumek, wiec umylem dokladnie czlonka i zrobilismy to bez zabezpieczenia, trwalo to z 2-3 minuty i wyszedlem przed wytryskiem wiec nie skonczylem w niej .
Istnieje ryzyko ciazy ?? Duzo razy stosowalem juz z nia stosunek przerywany i zawsze okres byl ale teraz naprawde bardzo sie boje .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katia89



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wa-wa
PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie macie sie czym przejmowac.
nie ma opcji zeby byla w ciazy! skoro dziewczyna miala kilka razy okres od tamtej pory to nie ma mozliwosci. nie macie sie czym przejmowac. nie ma CIAZY ! a co do tego brazowego sluzu to nie zawsze ale czasami pojawia sie od razu przed okresem. a te 3dniowe miesiaczki oznaczaja tylko tyle ze ma nieregularny okres i powinniscie szczegolnie uwazac. pozdrawiam ;*

Dodano po 2 minutach:

kamolek - skoro zawsze tak robiliscie i bylo ok to nie rozumiem czemu teraaz mialoby byc inaczej ? mimo wszystko bylo to glupota .. chyba ze ma regularne cykle i robiliscie to w dni nieplodne. w dni plodne ZAWSZE istnieje ryzyko ciazy. ale to ze umyles dokladnie penisa i wyszedles przed wytryskiem nie ratuje cie jesli miala dni plodne ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamolek



Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okres miala od 20 stycznia do 25 stycznia a kochalismy sie 4 lutego .wiec nei wiem teraz jakos dziwnie sie boje.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group