Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odchudzanie a zanik okresu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skilady



Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 6:12 pm    Temat postu: Odchudzanie a zanik okresu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć mam 17 lat i pewien problem i nie wiem gdzie mam się zwrócić. Więc chodzi o to że od dwóch tygodni codziennie biegam po 30 minut, jestem równieć na diecie niskokalorycznej i dodam że zawodowo trenuję narciarstwo Alpejskie, Od 18 dni spoźnia mi się okres, nie jestem już dziewica od dosyć dawna. Jeśli to ma znaczenie to w zimie zażywałam tabletki antykoncepcyjne. Proszę powiedzcie czy to możliwe że przez diete oraz trening moj okres się nie pojawia. Jeśli taki wątek juz był albo umieściłam go w zlym miejscu to bardzo przepraszam ale jestem tu nowa. Z góry dziękuje za odpowiedź. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skilady jesli w gre nie wchodzi ciaza to jak najbardziej odchudzanie ma wpływ na okres.\
powinnas udac sie do gin zeby wyregulowac cykl.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skilady



Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Myślę że prawdopodobieństwo żebym była w ciąży jest bardzo małe szczegolnie że ostatni stosunek odbył się dosć dawno ok. 4 miesięcy temu a w tedy brałam tabletki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli ciaza odpada Smile
zostaje wizyta u lekarza i dobor odp lekow zeby przywrocic okres Smile
powodzenia Smile i opamietaj sie z tym odchudzaniem, sama widzisz jakie to ma skutki...a Ty jestes jeszcze młoda,zdazysz miec "super ciało" Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cecylia Sztabowska



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dieta ma bardzo duży wpływ na okres. To zależy jaką masz dietę. Jeśli dostarczasz zbyt mało kalorii to może być to powodem braku okresu ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group