Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy hemoroidy sa zarazliwe?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ukmonia



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 10:00 pm    Temat postu: Czy hemoroidy sa zarazliwe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy hemoroidy sa zarazliwe? Wiem ze to sa guzki czy zylaki ale spotkal mnie dziwny zbieg okolicznosci. Moj chlopak dostal hemoroidy , za nie caly rok ja tez je dostalam ;/ Przyjechal do nas znajomy i wynajelismy mu pokoj a za jakies 6-8 miesiecy on mowi ze byl u lekarza i ma hemoroidy. Czy to mozliwe zeby mogl sie zarazic od nas???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie. to niemożliwe.
hemoroidy nie są zaraźliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
małgosia3



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hemoroidy nie sa zaraźliwe, bo to są żylaki odbytu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spange



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Nie nie są zaraźliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group