Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Narośl przy wejściu do pochwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pooollaa



Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 9:34 pm    Temat postu: Narośl przy wejściu do pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, otoz mam wstydliwy problem, kilka dni temu zauwazylam obok wejscia do pochwy (zaznaczone na zdjeciu gdzie) czerwona narosl, wyrosla ona na "przedsionku" przy wejsciu - po drugiej stronie wszystko jest dobrze. Jest ona czerwona, ma jakby to ujac, pewnego rodzaju male "czułka", gdy sie je scisnie troche bola. Z odleglosci sprawiaja wrazenie pryszcza. Prosze bardzo o pomoc, mam dopiero 15 lat i bardzo mnie to przestraszylo, nie wiem czy to cos powaznego, czy nie.

zdjecie: http://img827.imageshack.us/img827/7926/beztytuuons.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być moze jest to zwykły pryszcz....

Napisz jeszcze czy współżyjesz? jeśli nie, to mysle ze to prawodpodobnie pryszcz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

małe czułka? Neutral a moze jakis grzybek Cie zainfekował... ja bym sie przeszła do ginekologa. niech obejrzy to swoim okiem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jak nie minie w ciagu kliku dni to wizyta w sumie byla by wskazana...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

radziłabym pójśc z tym do ginekologa i na nic nie czekać ..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monikus86



Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pooollaa i co Ci było?? bo mam cos podobnego i sama nie wiem czy sie bac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Neśka



Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! mam pytanko czy ktoś może mi napisac coś na temat torbiela w pochwie,bo właśnie chyba takie dziadostwo mam,czy miał ktoś z was i jak się to leczy?? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej by było jakbys poszła do gin. w sumie dziwie sie czemu mimo takich podejrzen jeszcze tego nie zrobilas?
moze to nie torbiel pochwy a jajnika?
tutaj masz posty na ten temat ->
http://www.biomedical.pl/forum/6-vt2560.html?start=50

tak czy siak sama tego nie jestes w stanie stwierdzic chyba ze masz usg w domu Smile
idz do lekarza jak najszybciej Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group