Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kiedy niemowlakowi zaczynaja rosnac wlosy?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gracjan



Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 11:45 am    Temat postu: Kiedy niemowlakowi zaczynaja rosnac wlosy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie kiedy niemowlakowi zaczynaja rosnąc włoski po porodzie miał ładne włoski ale odkiedy sie rusza to wszystkie sobie powycierał na początku to az sie wystraszyłam ze jest taki lysutki


---edit by Pituszka
Temat przeniesiony do działu Dziecko... i temat został zmieniony na taki który odzwierciedla treść posta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moj synek tez urodzil sie z bujna ciemna czupryna,ale w 3 m-cu zycia/akurat na chrzest/ niestety wylysial,tzn wytarly sie prawie wszystkie wloski,smiesznie wygladal,ale po jakims czasie zaczely odrastac i jak mial ok 9 m-cy to wloski byly takie dlugie,ze kwalifikowaly sie do sciecia,bo wygladal jak dziewczynka,ale dopiero jak skonczyl roczek to maszynka poszla w ruch i wyglada juz jak prawdziwy facet.Ale niestety nie powrocil juz tamten ciemny kolor wlosow,teraz ma ciemny blond i to jest najdziwniejsze,bo oboje z mezem jestesmy szatynami.Pozdrowionka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak urodzilam moja coreczke to byla lysa tzn miala taki meszek na glowce Smile ,wygladala bosko.No i stopniowo jej odrastaja te wloski.Teraz ma juz prawie 8 mies a wloski i tak jeszcze nie sa bujne.Moim zdaniem nie ma reguly kiedy dziecku urosna wloski.to wszystko jest poprostu zapisane w genach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jasne na to nie ma reguly,moja corka urodzila sie z wloskami (byly dosyc dlugie i czarne)teraz ma 16 miesiecy wloski zjasnialy jej i sa dlugosci mniej wiecej przed ramiona,wiazemy kiteczki warkoczyki Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja Niunia urodziła się z cudnymi czarnymi włoskami. Po trzech miesiącach ma goły plac z tyłu główki Wink Włoski wytarły się w idealny okrąg .
Mam chrześniaka który ma już ponad 9 miesięcy i dopiero pojawił mu się delikatny meszek na główce. Nie ma reguły kiedy włoski wyrosną . Pozostaje cierpliwie czekać
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kala104



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój synek urodził się 3miesiące temu i ma taką sama długość włosów jak w dniu urodzenia,nic mu na razie nie rosną,tylko zauważyłam że zaczynają mu troszkę ciemnieć. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!mam pytanie u mojej córeczki 4-miesięcznej sklejaja się strasznie włoski i zawsze po nocy ma takie kuleczki zbite z włosków.Juz pare razy rozczesywałam je,ale strasznie płacze jak to jej robieMoże są jakies inne sposoby na to,żeby tak to łatwo zrobić.czekam na odpowiedzi.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magiczna_istota



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 5:54 am    Temat postu: wloski , wloski , wloski ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja Ala urodzila sie z ciemno brazowymi bujnymi wlosami, az pielegniarka sie smiala ze ma wlosy po tacie bo moj Mlecz ma dredy <wlasnej roboty hehe> i smiesznie razem wygladali. Teraz mala ma prawie 6 miesiecy za pare dni ;] i wloski na gorze jej wylysialy ale za to z tylu ma brazowego pejsa Wink gdzie nie gdzie na czupku glowy wystaje taki dluuugi wlos. Ale teraz zaowazylam ze wloski powoli jej juz zaczynaja odrastac. Wiec moze to od 6 miesiaca w sumie 6 meisiac jest jednym z wazniejszych z tego co zaowazylam bo dziecko powinno juz siadac i jesli jest karmione piersia to sie zaczyna wprwoadzac inne pokarmy, smierc lozeczkowa jest prawdopodobna do 6 miesiaca zycia dziecka wiec moze to ten czas tez na wloski. ;]

A jesli chodzi o sklejanie sie to moze posmaruj glowke oliwka i dopieo pozniej je rozczesuj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj sie urodzil z ciemnymi wloskami tak ok 2 cm, potem wylysial, a teraz w pon konczy 6 mies i lysy jak kolano pod swiatlo widac tylko meszek i dosc jasny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia0333



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja córeczka urodziła sie z bujną czuprynka za pare dni będzie miała 3 m-c i niewiele jej włosków zmalało a rosną dalej hihi będę miała co czesać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group