Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darrek



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ani to, ani to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NO to nie ma mowy o ciąży
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darrek



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a powiedzmy ze mialem na palcach znany juz plyn
mógł przesiąknąć przez majtki gdzie doszło do zapłodnienia?
albo to moze głupie, mam płyn na palcach gdzie wysycha i podczas kontaktu ze śluzem i majtkami wchłania sie ? Głupie ale dreczy.
lub majac na palcach plyn wysycha i pozniej jest kontakt, nie bezposredni z golym sromem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli nie bylo wytrysku nie ma mozliwosci aby w plynie (preejakulacie) pojawily sie plemniki... w ten sposob nie mialo nawet co ja zaplodnic nawet gdyby (co jest raczejn niemozliwe) cos przesiaklo, albo bylo cos na palcach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darrek



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli możemy byc spokojni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, jak najbardziej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sebs02



Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
Mam 16 lat podobnie jak moja dziewczyna, do tej pory kochaliśmy sie zabiezpieczając sie, ale wczorajszej nocy (biorąc pod uwage konsekwencje)
postanowiłem nie zakładać prezerwatywy. może brzmieć głupio ale chciałem po prostu zobaczyć jaka to różnica a poza tym nie miałem prezerwatywy przy sobie.

chciałem zastosować przerwany stosynek i "wyjść" z niej zanim dojdzie do wytrysku. tak też zrobiłem i dla bezpieczeństwa wyszedłem dość wcześnie. ale rano chciałem to powtórzyć bo jak każdy pewnie uważa doświadczyłem że lepiej jest sie kochać bez prezerwatywy.

więc powtórzylismy to co zaszło nocą i po wyjściu zauważyłem kroplę spermy. boje sie że nie poczułem wytrysku.... w co wątpie ale wcześnie ponad tydzień nie doprowadziłem do wytrysku tzn. sie nie spuściłem.

wiem że nie możecie mi powiedzieć czy doszło do wytrysku ale chciałem sie zapytać czy jest jakiś sposób żeby zapobiec jeszcze ciązy....

przepraszam że tak chaotycznie ale mam mętlik w głowie ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka podstawowych rzeczy ktore musialbys jak najszybciej tutaj pogadac:
- Czy dziewczyna ma regularne cykle
- Ilu dniowe cykle ma
- ktorego dnia cyklu mial miejsce stosunek

Ryzyko jest spore jesli miala dni plodne z dwoch powodow:
- Stosunek przerywany sam w sobie jest dosyc ryzykowny, szczegolnie jesli wychodzi sie "na styk".

- Drugi stosunek bez zabezpieczenia... jezeli po 1 stosunku nie umyles czlonka i nieoddales moczu i rano rozpoczales wpolzycie to plemniki ktore zostaly w cewce moczowej i pod napletkiem po zmieszaniu sie z preejakulatem podczas podniecenia mialy otwarta droge do pochwy partnerki... co dalej to wiadomo...

Opcje są takie:
- Jesli partnerka ma regularne cykle, podaj to o co cie prosilam i obliczymi dni plodne i stwierdzimy czy jest ryzyko ciazy czy nie

- Jesli partnerka ma nieregularne cykle - no to sytuacja sie komplikuje i jesli nei chcecie ryzykwac ciazy to w ciagu 72h od stosunku musi zazyc tak zwaną "tabletkę po" zwykle jest to escapelle. Przepisuje ją lekarz ginekolog, jest ona tylko i wylacznie na recepte. Więc jaknjaszybciej musi dziewczyna isc do ginekologa bo malo czasu zostalo.

- Opcja nr 3 - czekac na okres

Decyzja nalezy do was.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sebs02



Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... nie oddałem moczu ale o to chodzi że w ogóle nie doszło za pierwszym razem do wytrysku. a zaraz napisze odp na pytania

Dodano po 16 minutach:

cylke ma regularne. trwa prawdopodobnie 30 dni a stosunek odbył sie 11/12 dnia.

i jeszcze jedna uwaga co do pierwszego stosunku jestem niemal peniwen że nie doszło do zadnego wytrysku. nie pewny jestem tylko o ten drugi ....

mogłem pomyśleć jeszcze 8 razy zanim do czego kolwiek doszło ...

Dodano po 1 minutach:

Ogromne dzięki za pomoc !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam zbyt dobrych wiesci...

Przy 30 dniowych cyklach dni plodne zaczynaja sie 10 dnia cyklu i trwaja do ok. 20 dnia. Zatem stosunek mial miejsce przed owulacja... a jesli nie jestes pewny co do tego czy podczas 2 stosunku mial miejsce wytrysk lepiej dmuchac na zimne i probowac zdobyc tabletke po... czas mija... pamietaj ze w ciagu 72h od stosunku dziewczyna musi ja zjesc aby zminimalizowac ryzyko ciazy (niestety nie wykluczyc 100% a czas dziala na wasza niekorzyść)

Czas ucieka... sproboj moze umowic sie ze farmaceutą w aptece zeby sprzedal tabletke a ty doniesiesz recepte w poneidzialek... czasem tak sie udaje.

No teraz nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, trzeba działac bo czas upływa a ryzyko ciaży niestety istnieje jeśli nie wykluczasz wytrysku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group