Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalnie dla tego

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 58, 59, 60  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XXXX
Gość









PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy mozliwe jest zebym byla w ciazy robilam test niby wyszedl negatywnie okres spoznil mi sie jakis tydzien ale jest taki hmmm inny nie wiem moze to dlatego ze ostatnio mialam problemy z nerkami duzo stresow z egzaminami nie mam innych objawow tylko ten okres mnie nie pokoi bylam u ginekolga ale powiedzial ze za wczesnie jest stwierdzic czy tak czy nie echhhh
Powrót do góry
Beata23



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprzedni okres dostałam 8.05, to jest 1 dzień cyklu. Okres trwał 7 dni. Kochałam się z prezerwatywa, która nie pękła i się nie zsunęła w 10 dniu cyklu, 3 dni po okresie. To był mój 1 raz. Odczekałam kolejnych 9 dni, tj. 11-19 dzień cyklu na ew zapłodnienie i pierwszy Bobo Test zrobiłam w 33 dniu cyklu. To już było po terminie spodziewanego okresu, bo on powinien być ok. 8.06(tego dnia mialam egzamin,wiec stres).Wynik był negatywny. Kolejny test zrobiłam w 43 dniu cyklu, wynik tez negatywny. Testy robiłam po dacie spodziewanego okresu, z porannego moczu, zgodnie z ulotką i nie było śladów 2 linii. Bobo test wykrywa już 6 dniowa ciąże, ale wiem, ze to teoria. U mnie w dniu robienia 1 testu ciąża by była 14 dniowa a w dniu 2 testu już 24 dniowa. Czy te 2 testy są wiarygodne? Bardzo dziękuje
PS. Teraz się stresuje i mam problemy ze snem, jak o tym mysle to mnie mdli, czasem mnie kłuje w okolicach jajników. Piersi mne nie bolą, nie mam zachcianek. Prosze o opinię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ana aneczka
Gość









PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy objawem moga byc obrzmaile piersi oraz plamienia leprzed spodziewanym sie okresem takie ciemno lub jasno brazowe robilam test 2 dni po przewidywanym zaplodnieniu ale chyba za szybko bo wyszedl negatywnie a ja chciala bym byc w ciazy
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 5:05 pm    Temat postu: Re: moje rozterki na temat ciazy... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osz kurde.... wiesz, że ja mam ten sam problem? Bo robiliśmy to samo, a mi nawet do łba nie przyszła możliwość ciąży, jeśli do wytrysku nie doszło, ani do tych tzw upławów przed wytryskiem. Ja sama nie wiem... wiem, że psychika kobica może wiele.. np możesz się tak bać ciaży, aż wreszice uwierzysz, że jesteś, będziesz przeczulona na wszystko. DAJ SOBIE SPOKÓJ. poczekaj cierpliwie, choć myślę, że okres nadchodzi wieeelkimi krokami . Pozdr SmileSmile
Powrót do góry
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam to samo, z ta tylko roznica, ze u mojego partnera byl wytrysk ale bez penetracji... wszystko zostalo na moim brzuchu... Mam nadzieje, ze wszystko Crying or Very sad ....Tez zbliza mi sie okres ale czuje sie dziwnie.. moze przez te upaly i stres...
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przestancie sie tak zamartwiac tylko spokojnie poczekajcie na okres. mysle ze te rzekome objawy ciazy sa wytworem waszych wyobrazni. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
slimak
Gość









PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chcialam dodac o tym post ,ale jeszcze nie wolno mi. Uprawialam taka forme kontaktu fizycznego w dzien mojej owulacji. Bolaly mnie lekko jajniki w dodatku idealnie 14 dzien. Fakt mysli sie pozniej, ale coz. Dalo mi to pewne doswiadczenie. Na pewno wydzielil sie plyn, ktory zawieral plemniki, a ja bylam dosc wilgotna (w koncu dni plodne). Naczytalam sie mnostwo rzeczy, o tym, ze wystarczy aby plemniki byly na wargach sromowych (a jego przeciez byly jeszcze glebiej) i moze dojsc do zaplodnienia. Czytalam o dziewicach w ciazy (jednakze w ich przypadku byl stosunek zewnetrzny "udowy", efekt - wytrysk, sperma na pochwie). Moze dojsc do rzadkiego zjawiska takiego jak ciaza bez penetracji. Wciaz czytalam o peetingu i tym plynie. Napisano, ze aby zajsc od tego w ciaze, trzeba byloby wyjatkowo sprzyjajacych warunkow. Takich jak jajeczkowanie, duzo sluzu. Ha. Wystraszylo mnie to na dobre. I co ? Dzis mam drugi dzien miesiaczki Wink. Moral numer jeden. Nie mozna zajsc od tego plynu w ciaze, tzn mozlliwosc na pewno jest. Teoretyczna.

Moral dwa. I tak sie bedziesz (bedziecie) bac. W takich sytuacjach zakladacie najgorsze warianty ( gdy np uprawiacie taka forme w 10 dzien cyklu: no bo plemniki mogly przezyc te 5 dni i poczekac na owulacje). Po przeczytaniu mojego przypadku zalozycie: a bo pewnie moje jajeczko bylo niezdolne do zaplodnienia, a bo to doszlo do mikroporonienia i nie wiedzialam, ze jestem w ciazy, albo jego plemniki ruszaly sie jak muchy w smole Wink )

Boismy sie malych rzeczy.
Powrót do góry
lolekkrzyś



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 10:27 pm    Temat postu: Nasze poczatki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PROSZE PRZCZYTAJCIE TO UWARZNIE HEH WIEM ZE DłUGIE ALE PROSZE O POMOC!!!
Wiatm mam na Imie Krzysiek ja ze swoja dziewczyna przerzylismy takie cos:
Moja dziewczyna najpierw robiła mi loda ale nie dostałem zadnego wytrysku aani nic [ze sie za przeproszeniem tam wypowiem] ja go złapałem od spodu lewa reką, by go przytrzymać a potem Ja jej robiłem minetke [ jak juz zaczołem tak pisać tak skończe] i rozchyliłem jej "muszelke" 2 palcami u prawej reki. i Moja dziewczyna ok 3 dni potem zaczeła brać swoje pierwsze w zyciu tabletki antykoncepcyjne kture maja takie same obiiawy ich brania jak ciaza juz minoł miesiac od tego zdarzenia a ja i moja dziewczyna boimy sie ze moze jakimś cudem być w ciazy bo od wczoraj zaczeły ja pobolewać piersi i nie wiemy czym to jest spowodowane w pn robi test, co prawda była u ginekologa juz ale ona powiedziała jej ze badania nie sa potrzebne bo całe te jej dolegliwosci wynikaja z tych tabletek ale przestała je brać i heh nie wiem sam prosze o pomoc co mozecie mi powiedzieć czy jest to mozliwe by była w ciazy prosze pomózcie NAM!!!
z góry dziekuje za POMOC i czekam na PDOWIEDZI:(

---- edit by Paweł:
Proszę nadawać tematy adekwatne do treści postu, oraz nie piszać ich wielkimi literami i pisać nie więcej niżeli 3 znaki interpunkcyjne koło siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ellka
Gość









PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jest mozliwe zajscie w ciaze
Powrót do góry
lolekkrzyś



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 10:11 am    Temat postu: a jeszcze jedno pytanie zupełnie tak na marginesie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy jest mozliwe by przez tzw. palcówke mozna było by zajść w ciaze?? kiedy dotknołem członka.?
pytaam tak na przyszłosć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 13 z 60

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group