Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś zalega w gardle

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamil0706



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 8:32 pm    Temat postu: Coś zalega w gardle Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mam taki problem. Coś siedzi mi w gardle ale nie wiem co i dokładnie nie wiem jak to opisać. Gdy chrząkam i próbuję wypluć to niby coś tam wychodzi ale dalej gardło jest "przytkane". Gdy przełykam ślinę to czuję jak by ślina przelatywała tylko przez prawą stronę gardła, bo to coś czuję z lewej strony. Jak narazie popijanie wody itp nie pomaga w ogóle...Sad niedługo będę się zapisywał do lekarza ale chciałbym się skonsultować mniej więcej co może być nie tak. Dodatkowo napiszę, że po nocy gardło mam całe "zawalone" ale wypluwam jakąś flegmę lecz z lewej strony dalej to "coś" jest i nie potrafię się tego pozbyćSad Wiem, że mam problemy z węzłami chłonnymi ale chodziłem po lekarzach i na badania i nic mi nie wykryto poza ich powiększeniem w okolicy szyi, pach, pachwiny. Czy jest możliwe, żeby jeden z tych węzłów uciskał na gardło albo coś takiego? Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group