Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brązowe upławy zamiast okresu??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycja1989



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ustronie
PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 5:18 pm    Temat postu: brązowe upławy zamiast okresu?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od pół roku stosuje tabletki antykoncepcyjne. Cały czas miałam terminowo okres. Tym razem zamiast okresu mam, gęste brązowo-białawe upławy, którym towarzyszą bóle takie, jakie zawsze odczuwałam przy okresie. Tydzień wcześniej miałam obfite białe lub przezroczyste upławy.
Czy to może oznaczać, że jestem w ciąży??? eek
Nie ucieszyła by mnie taka informacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

patrycja1989 może ale nie musi.

A brałaś jakieś antybiotyki? Miałaś wymioty po zażyciu tabletek? Dłuższą biegunkę? Zapomniałaś jakiejś tabletki?!

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś tak (w szczegolnosci na 1 i ostatnie) to radze zrobic test... test powinno sie robic minimum 14 dni od ostatniego stosunku, wiec tutaj musisz postarac sie wydedukowac kiedy dzialanie tabletek moglo byc zmniejszone.

ZRob test, najlepiej z krwi bhcg a potem bez wzgledu na wynik udaj sie do lekarza na badania. Byc moze potrzebna jest zmiana tabletek (jesli test wyjdzie negatywny)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sakina



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zanim zaczęłam brać tabletki też miałam brązoe upławy zamiast okresu, poszłam do lekarza, porobił mi badania hormonalne i okazało się że to sprawka hormonów. może warto iśc z tym do endokrynologa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group