Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z kolanem po artroskopii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skoczek82



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 8:00 pm    Temat postu: problem z kolanem po artroskopii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3 tyg temu mialam artroskopie kolana. Wycieto przerosniety fald blony maziowej. Rehabilituje sie juz 2 tyg. Poczatkowo cw tylko na artropomot pozniej izometria. Od paru dni kolano zaczelo mnie bolec i puchnac. Pokazalam to rehabilitantowi i powiedzial ze cos jest z cialem hoffy. W miejscu gdzie byl artroskop procz niezagojonej jeszcze blizny pokazal sie twardy guz wielkosci malego orzecha wloskiego. Rehabilitant nie chcial mi powiedziec czym to jest spowodowane tylko ze to cos przyrasta i trzeba oderwac no i jak stwierdzil jest stan zapalny. Dzis nie dalo sie tego dotknac bo boli jeszcze gorzej. Chodze z bolem, mam wrazenie ze to kolano jest wielkie jak arbuz. Czasem cos kloje. Dzis nie kazal cwiczyc tylko rozruszali rzepke. Nie wiem czy to jest efekt przeciazenia czy moze czegos innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoczek82
Na odległość trudno ocenić,należy sądzić,że wystąpił wysięk .Wskazana wizyta u ortopedy i wykonanie usg kolana.Nie jest,to prawidłowy objaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skoczek82



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ortopeda powiedzial ze to stan zapalny. Dal skierowanie na dodatkowe zabiegi z fizykoterapii i na tym koniec. Wizyta za miesiac. Nie wyjasnil czym to jest spowodowane Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Vinga



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 8:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd jesteś ale mi na pomorzu tak zkasztanili rehabilitację po artroskopi że po niecałych 2 latach miałam kolejną operację (miałam podobne ojawy) Zero pojęcia o tym co robią!!! Po drugiej operacji trafiłam na Śląsk ( standardowo robią dwa dni) do malutkiej miejscowości Bieruń Stary do super ludzi z "Fizjofit-Galen" Postawili mnie na nogi w kilka dni, wytłumaczyli dlaczego tak się dzieje , o ciele Hoffu i zrostach i co trzeba z tym robić!!!dostałam ćwiczenia do domu i po kilku miesiącach wróciłam do sportu Dla mnie to było daleko (ponad 800 km) ale było warto!!! No i była to moja ostatnia szansa bo tutaj rozkłądali ręcę mówili, że nie wiedzą dlaczego jest nawrót kontuzji -a był to wynik źle prowadzonej rehabilitacji !!!
Pozdrawiam i życzę zdrówka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group