Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwona moszna ? :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zenek2000



Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 4:58 pm    Temat postu: Czerwona moszna ? :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mój problem męczy mnie od końca okresu zimowego
W gorace dni jest jakby gorzej ,dbam mocno o higienę i nie wiem co jest
Dodam że zaczerwienienie występuje tylko z przody moszny po bokach jest okej nie wiem może jest to uczulenie na bieliznę ,, i powiem że nie swędzi mnie to ..
na samym początku problemu skora złuszczyła się i tak jakby zeszła jak po zbyt mocnym opalaniu Smile skora nadal sie łuszczy ale nie schodzi
POradzicie co robić moja sytuacja powoduje że nie mogę sie udac do dermatologa w tym momencie
http://img204.imageshack.us/i/12756169.jpg/
http://img32.imageshack.us/i/73731937.jpg/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pako



Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Odświeżam, ale bardzo jestem ciekawy jak zakończyła się ta sprawa.

Od siebie dodam, że mam podobnie. Moje jądra wyglądają tak jak Twoje (chodzi o zaczerwienienie - wszystko tak samo). Na ogół jest tak tylko wtedy jak się depiluję (depiluje same jądra+trzon penisa). Nawet nie swędzi. Nic mnie nie boli.

Co na to lekarz (o ile oczywiście u niego byłeś)? Może ja też powinienem udać się do lekarza?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pako Skoro tak jest tylko po depilacji, to nie masz się czym przejmować. Tam naskórek jest wyjątkowo delikatny i podatny na uszkodzenia. I jest to najzwyklejsze podrażnienie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lagi



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 5:00 pm    Temat postu: Czerwona moszna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

Od 3 tygodni moja moszna jest zaczerwieniona ale tylko z przodu, po bogach wszystko wygląda jak najbardziej ok, znalazłem podobny temat na forum pod tym linkiem:

http://www.biomedical.pl/forum/-vp101263.html

kolega wkleil nawet zdjęcia:

http://img204.imageshack.us/i/12756169.jpg/
http://img32.imageshack.us/i/73731937.jpg/

u mnie wygląda to identycznie, byłem u 3 dermatologów każdy traktował to jako grzybice, żadne maści ani tabletki doustne nie pomogły, byłem u urologa, zrobiłem badanie nasienia wykazało obecność leukocytów dostałem na to antybiotyki, stan zapalny schodzi a to zaczerwienienie ani rusz, trwa to już ponad 3 tyg nie wiem nawet już gdzie z tym iść ani tym bardziej co to może być, czasami czuje takie jakby kłucie ale ciężko powiedzieć czy to skóra czy "wewnątrz mosznej" czasami budzę się rano i wygląda jakby zaczerwienienie całkowicie znikneło, niestety w ciągu dnia znowu przybiera bardziej intensywny czerwony kolor, nie rozprzestrzenia się i nie ma innych objawów, czy ktoś ma jakikolwiek pomysł, radę bo ja już nie wiem co robić ani nawet do kogo z tym iść


---edited by emilka------
skoro znalazłeś podobny temat, to należało się dopisać Smile przeniosłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze to od golenia? bo patrze ze "łysy teren" jest...moze sproboj przez jakis czas nie golic, pozwolic włoskom aby odrosły i moze zaczerwienienie zniknie.. ?
a dlaczego grzybica? swedzi Cie to?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lagi



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie depiluje tego obszaru to zdjecia z poprzedniego tematu nei cykalem siebie bo wyglada to identycznie, a czemu grzybica ? nei mam pojecia oni chyba tak laduja masci przeciwgrzybiczne na wszystko co jest zaczerwienione i czasami zaswedzi, kiedys mialem jakies zmiany gryzbiczne po antybiotyku i wiem jak to swedzi takze w tym przypadku to napewno cos innego to takie uczucie pieczenia albo lepiej jak odrastaja wlosy i przechodza przez skore takie klucie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 1:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwne, że tak powiem "spotkałem się z takimi czerwonymi mosznami" na Forum, bo tak po prostu mają... Czasem od ciepła czasem od przegrzania, nie wiem czy tutaj jest faktycznie jakiś problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lagi



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie zaczynam myslec ze to od ciepla i nadmiernego pocenia sie, ale nie wiem jak sobie z tym poradzic, tymbardziej mnie to dziwi bo jakos nagle bardziej ani mniej sie nie poce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obserwuj to Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group