Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

-->Tłumaczenie z łaciny part 6 <--

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Tłumaczenia z Łaciny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zgol



Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo cenie sobie porady i opinie na forum -anetka-ale myśle że są też inni którzy mają wiedzę w moim przypadku chorobowym a mogliby podzielić się wiedzą na tym forum .Proszę czytających temat o wymianę swoich poglądów- porad będę wdzięczny. Embarassed
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zgol



Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Exclamation Poruszany temat jelita na tym forum jest zrozumiały tylko dla tych, co piszą o dollegliwościach. Faktycznie społeczeństwo a i lekarze nie chcą zrozumieć jak każdy z tymi objawami męczy się i odczuwa. Myślę, że już nadszedł czas głośno mówić pisać i domagać się pełnego leczenia. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości w dolegliwościach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angelikasochaczewska



Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 10:34 pm    Temat postu: Prosze przetłumaczcie mi to!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

metrorrhagia in tractu urinariae "z góry dziękuje"

red blood cells - św zalgaja pole widzenia co to znaczy?!

---- edit by Paweł:
Prosze pisać w jednym temacie a gdy sie czegoś zapomnie w poście dodać to po prawej stronie swoich postów jest przycisk "zmień", w tedy mozna dopisać tego czego sie zapomniało.
Nawet jeżeli to kilka rzeczy do tłumaczenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babsi



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 10:13 am    Temat postu: Re: Prosze przetłumaczcie mi to!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

angelikasochaczewska napisał:
metrorrhagia in tractu urinariae "z góry dziękuje"



Witaj,

Jeśli się nie mylę to znaczy to mniej więcej tak: obfite krwawienie w toku pęcherza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krwawienie w trakcie, fakt
ale raczej w moczu, lub podczas oddawania moczu, w pecherzu raczej chyba nie

ceela- nie wiem, ale dalej- swieze czerwone krwinki, ktore uniemozliwiaja ocene badania, moczu o ile sie nie myle.

Mialas ostatnio badanie moczu?
Moze mialas wtedy okres albo bylas tuz przed?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angelikasochaczewska



Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aga_white byłam w szpitalu nie miałam miesiączki ale oddaje z moczem krew i to obificie nie wiem co jest i oni tez nie a to meczace czeste sikanie i czerwony mocz... dzieki za jaka kolwiek odpowiedz pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no, wiec wlasnie, ta diagnoza to potwierdzenie tego o czym piszesz, nic wiecej
proponuje jaknajszybciej ustalic przyczyne tego, czemu tak sie dzieje, bo gdy krew znajduje sie moczu, to normalnym zjawiskiem to nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sam
Gość









PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukaj w inerneci na pewno znajdziesz dobrego lekarza specjalistę w Twoim rejonie Very Happy
Powrót do góry
Kermit



Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 4:35 pm    Temat postu: medyczne zawiłości Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochani mozecie odpowiedzieć co oznacza PANCREATITIS SUBACUTA?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakieś zapalenie?

Nie wiem dokładnie, nie specjalizuję się z tej dziedzinie... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Tłumaczenia z Łaciny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group