Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

--> Wyniki TSH - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cukier masz w normie. Norma jest tak do 100-120. A ta flegma to jest w gardle? Czy jak rano wstajesz to masz takąwydzielinę w gardle?
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta wydzielina jest zawsze Sad strasznie mnie denerwuje, bo czasami się poważnie zaczynam dusić. a czy szczególnie rano? raczej nie. wydaje mi sie ze nie a tu określonej pory na wydzielinę.

czy ta wydzielina jest w gardle.trudno mi powiedzieć jak dokładnie.powiedziałabym że troszkę wyżej niż gradło, nad grdyką.
muszę coś tu napisać: czasami na wieczór, lub w dzień muszę zjesć kawałek suchego chleba..żeby "przepchać" ta wydzielinę z gardła, bo nie da się inaczej. jakoś boję się że mogę się nie obudzić.

i co to może być??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może to zatoki. Taka wydzielin jest często przy problemach z zatokami. A jakiej barwy ona jest? Zielona, przeźroczysta? Czy miałaś problemy z zatokami kiedyś? Czy nie boli Cię głowa z przodu, szczególnie rano? Może udać się z tym do laryngologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie mialam zatok. nie wiem jakiego koloru jest ta wydzielina, ponieważ nei mogę jej zobaczyć. mam ją w gardle.nie boli mnie głowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacekd



Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę o informacje na temat tarczycy ( TSH, anti-TPO ) , może ktoś wie jaki wpływ mają przeciwciała anti-TPO na wypadanie włosów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arturxyz@gmail.com



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 8:50 pm    Temat postu: Badanie: cytopatologiczne - wyniki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam prośbę czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć tak na chłopski rozum co to znaczy ??

Zgniecione i wysuszone komórki nabłonka tarczycy erytrocyty zalegające pola widzenia średnio obfity koloid

Jeśli piszę nie w kategorii to przepraszam ale bardzo potrzebuje wyjaśnienia


zmieniłam tytuł na bardziej sugerujacy tresć tematu. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ten opis był może napisany po łacinie i starałeś się go sam przetłumaczyć?
Jeśli tak, to może napisz łacińską wersję, będzie nieco łatwiej... i napisz czego jest to opis...tzn jakie badanie było robione.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arturxyz@gmail.com



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie było po łacinie to jest dokładnie słowo w słowo co jest napisane:

Erytrocyty zalegające pola widzenia, średnio obfity koloid oraz "zgniecione" i wysuszone komórki nabłonka pęcherzykowego tarczycy, tworzące drobne skupiska lub leżące w rozproszeniu

Jest to wynik badania cytopalatologicznego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janson



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 3:48 pm    Temat postu: --> Badania Tarczycy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TSh 2.180
ft3 3.37
ft4 1.31


cukier 4.8

Proszę o interpretacje , mam 15 lat .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko ok, choć powinno się sprawdzić z normami danego laboratorium
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group