Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

--> Badania HIV, HCV

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agusia85



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wroc
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 11:15 pm    Temat postu: --> Badania HIV, HCV Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy istnieja testy na HIV, które mozna wykonac samodzielnie w domu? Niby nie ma sie czego bac ale jakos wstydze się iść do przychodni Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agusia85, wydaje mi się, że są apteczne ale i tak należy je potwierdzić w normalnym ośrodku. a nie wiem, czego tu się wstydzić ja sobie właśnie 2 tygodnie temu zrobiłam tak profilaktycznie Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agusia85



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wroc
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka, a ten test jest anonimowy? I ile sie za niego płaci? Aha i czy w kazdej przychodni go robią?
tez chce tak profilaktycznie...... ale kurcze boje się. wolałabym w domku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agusia85, anonimowy tylko jeżeli robisz prywatnie, to jeżeli wynik jest pozytywny lub wątpliwy, to wydaje go kierownik oddziału laboratorium czy jakoś tak. myślę, że w większości przychodni wykonują to badanie. a to nic strasznego. w aptece byś czekała do momentu, kiedy nikogo by nie było żeby poprosić o test na hiv? to na tej samej zasadzie przecież Wink a cena zależy od laboratorium, w jednych 20zł w innych 40zł
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

we wrocławiu na podwalu jest specjalna przychodnia w ktorej przychodzisz robic sobie testy na HIV i na HCV anonimowo i za darmo!!!
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smutaska
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka, a gdzie dokładnie na podwalu można go zrobić?? bo ja nigdy nie robiłam i tak z ciekawości i profilaktycznie bym zrobiła... ale właśnie wolałabym anonimowo...
Powrót do góry
kaska1655



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdansk
PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 6:54 pm    Temat postu: ANEMIA A HIV Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

4 LATA TEMU BYLAM Z CHLOPAKIEM I UPRAWIALISMY SEX BEZ ZABEZPIECZENIA!!OKOLO 4 MIESIECY WSTECZ MIALAM ROBIONE BADANIA NA ANEMIE..WYNIKI MAM BARDZO DOBRE!!MAM PYTANKO CZY W JAKIS SPOSOB MOGA ONE WYKRYC HIV?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaska1655
w badaniach anemii a HIV wszystkie badania 3 rodzajów komórek krwi ulega zmniejszeniu, np.
anemia-czerwone krwinki ulegają zmniekszeni
występuję dysplazji czyli białe krwinki ulegają zmniejszeniu
małopłytkowość występuje trombocypenia czyli obniżona liczba płytek.
Jeśli te parametry w obrazie krwi nie występują nie ma powodu do obaw.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group