Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

" dzikie mięso"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malutka



Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:10 pm    Temat postu: " dzikie mięso" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytalam o czyms takim ze to narasta na ranie,ale u koni...a co jest z tym u ludzi?? jesli uroslo kolo rany... nie jest duze i nie boli to co trzeba z tym zrobic?? nie powieksza sie,ale tez nie zmniejsza...powinnam wybrac sie do lekarza?? czy nieleczone moze powodowac jakies powazne skutki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale co masz na myśli mówiąc "dzikie mięso"?
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Malutka



Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest to nadmiernie przerosla tkanka ziarninowa.. tworzy sie czasami na ranie,gdyz proces ziarninowania nie przebiegl pomyslnie...szukalam informacji na ten temat i zdarza sie to najczesciej u koni... u ludzi bardzo zadko,ale we wszystkich przypadkach jakie znalazlam ludzi to bolalo!! a mnie wogole, za to u koni tez podobno to jest bezbolesne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baba
Gość









PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 11:30 am    Temat postu: dzikie mięso Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój syn miał cos takiego przy paluchu u nogi, nic nie pomagało, a do lekarza nie chciał isć, w koncu sie wkurzyłam i babciną metodą zrobiłam mu okłady z serka, zupełnie znikło. Nie wiem czy Tobie pomoże, ale spróbowac można, ja to od lat stosowałam równiez na jęczmień na oku. Robi sie twarożek z mleka i ciepłym serkiem namoczonym w serwatce przykłada.Serek na gaze i zawinąc delikatnie bandażem, tak kilka dni. Zyczę pozbycia sie tego utrapienia.
Powrót do góry
Malutka



Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wierze,ze pomoglo....ja niestety mam to na jezyku,wiec niebardzo jest jak nosic bandaz Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Malutka



Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zeszlo samo.... nie mam pojecia w takim razie co to bylo ale juz nie ma Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam tzw. " dzikie mięso " na ranie przy palcu - wrastal tam paznokieć

lekaż przepisal jakiś specyfik na zatrzymanie ropienia po czym zarządził zabieg wycinania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group