Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

-

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korzychxp



Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 3:34 pm    Temat postu: - Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---

Ostatnio zmieniony przez korzychxp dnia Czw Mar 13, 2014 2:03 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
korzychxp



Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikt nie czai tego?

Ostatnio zmieniony przez korzychxp dnia Pon Sie 18, 2008 1:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do lekarza na badania bo nieciekawe to wygląda, w tym wieku takie problemy. Bez badań nie wiadomo co to za dolegliwość, to może być reumatyzm, choroba Pageta, grypa, nekroza i pewnie inne cuda, np. nowotwory. Migiem na badania!
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
korzychxp



Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tymi sinieniami to troche przesadziłem, bardziej ból kosci stawów długo utrzymujacy sie

Ostatnio zmieniony przez korzychxp dnia Pon Maj 05, 2008 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pajcia



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Inowrocław
PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 8:28 pm    Temat postu: eh Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć... Ja mam podobne dolegliwości... Zaczęło mi się od kolan... Byłeś już może z tym u lekarza?? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group