Szukaj

Herbatki ziołowe na odchudzanie

Odpowiedz w wątku
EliG
EliG 28-06-2016 18:32

Moim zdaniem herbaty na bazie ziół skutecznie wspomagają odchudzanie, np. popijam 3 razy dziennie taką, w skład której wchodzą liście morwy białej. Herbata ta wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, ograniczenie wchłaniania węglowodanów, redukcje apatytu.

Ullka
Ullka 15-07-2016 09:40

Herbatki ziołowe mogą być bardzo pomocne podczas odchudzania. Ja swoją przygodę z dietą i odchudzaniem rozpoczęłam pół roku temu. Na razie jestem na dobrej drodze i już udało mi się zrzucić kilka kilogramów. Herbatki ziołowe uważam, jako ciekawy pomysł na wspomaganie odchudzania. Hamują one uczucie głodu i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej.

Cornelia898
Cornelia898 15-07-2016 09:46

Ja uważam, że herbatki ziołowe nic nie dają przy odchudzaniu. Ważne jest, aby trzymać się ustalonej diety i regularnie ćwiczyć, a nie wierzyć w magiczną moc herbatek ziołowych. Herbata ziołowa nie sprawi, że nagle stracimy zbędne kilogramy bez żadnych wyrzeczeń.

Danutta
Danutta 15-07-2016 09:52

Herbatki ziołowe co prawda same w sobie nie sprawią, że stracimy zbędne kilogramy, ale jak ktoś stosuje dietę i ćwiczenia to może wspomóc się ziołowymi herbatkami, żeby przyspieszyć swój metabolizm. Uważam, że herbatki ziołowe mogą pomóc w spalaniu tkanki tłuszczowej, a na pewno nam nie zaszkodzą.

Lejdisss
Lejdisss 15-07-2016 09:57

Piję herbatki ziołowe od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Stosuję dietę kopenhaską, ale wspomagam się takimi herbatkami. Czuję się po nich mniej głodna i ich smak jest naprawdę znakomity. Same herbatki nie wiele dadzą, ale w połączeniu z dietą efekty są bardzo dobre.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Zielona herbata i aktywność fizyczna wspomogą odchudzanie"