Szukaj

Zostanę mamusią!!!

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
agnieszka20
agnieszka20 23-07-2007 11:40

Nie mam miesiączku już miesiąc i robiłam chyba ze trzy testy ciążowe...oczywiście z wynikiem pozytywnym. W pierwszej chwili płakałam razem ze swoim chłopakiem Łukaszem, ze szczęścia a już parę dni później dostałam jakiejś fobii!!! Nie umiem sobie znaleźć miejsca i rozmyślam nad tym co teraz będzie... Boję się!!! Dostałam czarną wizje mojej przyszłości ponieważ nie tak to sobie wyobrażałam. Całe moje plany związane z życiem poukładały się same a co najlepsze na odwrót...Chciałam mieć dzidziusia ale jeszcze nie teraz... Łukasza rodzice już rozmawiali z nami o ślubie i o mieszkaniu, widać że się starają nam pomóc...ale co ze mną?? Czy ktoś chociaż zapytał mnie o zdanie; czy ja mam na to wszystko ochotę?? Proszę pomóżcie mi się nastawić na bardziej optymistyczną stronę dorosłego, odpowiedzialnego życia i doradźcie jak poinformować o tym tatę!!!???

andzia_33
andzia_33 23-07-2007 12:21

Moje gratulacje! A jesli chodzi o twoje zycie to mysle ze powinnas sie uspokoic i porozmawiac ze swoim chlopakiem co dalej, a dopiero potem z rodzicami. Aha jeszcze jedno jesli nie czujesz potrzeby aby wziac slub to nie rob tego bo to nie ma sensu i tak nic z tego nie wyjdzie jesli tego nie bedziesz chciala. Napisz jak poszla rozmowa z chlopakiem i rodzicami. Powodzenia

G
G 23-07-2007 13:39

ciesz się z ciąży i nie martw się.Tacie powinniście razem powiedzieć.Pomyśl na spokojnie czego ty chcesz dla siebie i tak zrób,jak nie jesteś pewna co do ślubu to go nie bierzcie.Możecie przecież zamieszkać razem itd.a może w najbliższym czasie oswoisz się z tym wszystkim i dojrzejesz do myśli o ślubie i weżmiecie go bo tego chcecie a nie dla tego że tak wypada.To wasze życie i wasza decyzja,rodzice mogą tylko wam doradzić ale to wy decydujecie.Powodzenia:)

agnieszka20
agnieszka20 21-08-2007 18:36

cześć!!! wszystko poszło dobrze...Tata się cieszy jak i ja (w końcu chyba dojrzałam do takiej odpowiedzialności)... Ogólnie rodzinka jest szczęśliwa że rodzina nasza się powiększa ponieważ jest strasznie mała:)) Tata dowiedział się niestety od Łukasza mamy i był troszku rozczarowany że MY go o tym nie poinformowaliśmy:(( a co do ślubu to ja go jak najbardziej chcę bo Łukasz to mężczyzna mego życia i nie wyobrażam sobie bez niego cokolwiek...bierzemy go po urodzeniu maleństwa...Teraz najgorsze przede mną...pierwsza wizyta u lekarza dopiero i w ogóle!! A tak, to Łukasz chodzi koło mnie jak opętany, widać że się troszczy...daje do picia różne witaminki i karmi odpowiednią dietą:)) To mi się podoba:)) Dzięki za rady...Pozdrawiam!!

G
G 22-08-2007 10:23

No widzisz:)nie było się czego bać.Dbaj teraz o siebie.Nie masz się co bać o wizytę u lekarza.Możesz mu zadać jakieś pytania co do ciąży,jeśli masz jakieś wątpliwości.Powodzenia.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"