Szukaj

Wymycie plemników

Odpowiedz w wątku
pio
pio 01-06-2008 10:01

Witam kochałem sie z dziewczyna był to sex bez zabespieczeń nie trwal długo bodajze 2 minuty nie dostalem wytrysku lecz i tak sie troche martwie ona przewiduje okres w tym tygodniu ... od czasu gdy zaczelismy i robilismy to bez zabespieczen to gdy ona przychodzila do domu to myła tam zeby jednak plemniki sie nie dostały czy to jest mozliwe ? jezeli zakładamy dostałem w niej wytrysku a ona tam wymyje to nei dojdzie do zapłodnienia ?? prosze o pomoc i troche otuchy bo ostatnio jestem strasznie przewrazliwiony

pio
pio 01-06-2008 11:22

chcial bym dodac ze nieraz wydziela sie mi sluz boje sie ze gdy to robilismy troszeczke sie tego wydzielilo chcial bym wiedziec jezeli ona tam umyła to niemam się o co bac czy mam sie przygotowywac na trudny stan zyciowy ??

AGI3
AGI3 02-06-2008 07:47

Ja nie wiem ile Ty masz lat człowieku, że zadajesz takie bzdurne pytania. A jeżeli Twoja dziewczyna powiedziała Tobie, że jeżeli umyje się, to nie zajdzie w ciążę,a Ty jej uwierzyłeś.... Normalnie śmiać mi się chce:))))) Co wy macie 13 lat czy co? Chociaż niektóre nastolatki wiedzą więcej niż Wy!!!

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Kiedy kobieta jest płodna?"