Szukaj

WIAROŁOMNA HIPOKRYZJA

Odpowiedz w wątku
Philos
Philos 19-01-2008 13:26

Drodzy Świadkowie Jehowy, w takim razie napiszcie coś więcej na temat: nierzetelności i nieelokwencji tych lekarzy i mediów, które opublikowały tę historię, aby przestrzec inne naiwne dziewczyny... Może nie można było kobiety inaczej uratować niż poprzez transfuzję???!!!Przeszło Wam to przez te przemądrzałe główki????

Bo normalny człowiek i kochająca matka nie osieroci dwoje malutkich dzieci w taki sposób i to z powodu jakiegoś durnowatego przekonania. Twierdzę: "durnowatego" - bo jeśli wiara przesłania wam prowadzenie normalnego godnego życia, to faktycznie wasze zgromadzonka zakrawają na SEKTĘ ! Weźcie się obudźcie!!!!!!? To prawie jak samobójstwo! Czy nikt tego nie dostrzega? Oczywiście żyjecie w iluzji "wiary" i wydaje wam się, że jesteście tacy pobożni, a naprawdę jesteście egoistami! Chcecie trafić do nieba, zostawiajac na pastwę losu maleńkie istoty, które nigdy nie dowiedzą się, co to znaczy mama ? HIPOKRYCI !
A tak na marginesie: Gratuluję klapek na oczach! To, co piszę, nie obrażajcie się za prawdę, przemyślcie czy ta "wiara" daje wam tak naprawdę bezgraniczne szczęście!? Jak nie same troski i bezpodstawne przekonania, które mogą zabić! To, że wasze zgromadzenie jest legalne, nie znaczy że normalne! W Holandii też marihuanę zalegalizowano!

marzenek1
marzenek1 18-02-2008 23:05

Drogi Philios !!! Czy ty miałeś kiedyś do czynienia z medycyną?? Chyba nie!!! Żaden zdrowo myślący lekarz nie da sobie przetoczyć krwi!!!! Już prawie 10 lat temu w Stanach Zjednoczonych uznano że przetaczanie krwi jest bardzo niebezpieczne ale niestety Polska dopiero teraz powoli do tego dojrzewa :( Istnieją środki krwiozastępcze i wiele innych metod . Jak lekarze mogli dopuścić do takiej sytuacji !!!! Czy ktoś się nad tym zastanawiał ?? Do porodu bliźniaków lekarze muszą wcześniej się przygotować i kobieta już od 34 tygodnia ciąży musi być pod nadzorem lekarskim, dlaczego w takim razie nie przeanalizowali kartoteki pacjentki ?? Nie przygotowali się do takich sytuacji których zresztą z łatwością można uniknąć jeżeli będzie się przestrzegało pewnych zasad?? To wszystko świadczy o braku kompetencji tych lekarzy i ich winie. I z czystym sumieniem bo mogę to powiedzieć to są partacze !

seban
seban 29-05-2008 21:40

To jednak wyznaję przed tobą: Według drogi, nazywanej przez nich sektą, służę Bogu moich ojców, wierząc we wszystko, co napisane zostało w Prawie i u Proroków.

(Dzieje Apost. 24:14, Biblia Tysiąclecia)

ebed
ebed 11-06-2008 13:54

Philos napisał: 19-01-2008 13:26
"Drodzy Świadkowie Jehowy, w takim razie napiszcie coś więcej na temat: nierzetelności i nieelokwencji tych lekarzy i mediów, które opublikowały tę historię, aby przestrzec inne naiwne dziewczyny... "
Proszę bardzo:
http://www.biomedical.pl/komentarze/nowe-informacje-ws-smierci-emmy-5150.html

Poczytaj i nie bądź naiwny. Wielokrotnie okazywało się, że podawane przez media informacje ws rzekomych śmierci w wyniku odmowy transfuzji były niepełne, stronnicze albo po prosu fałszywe.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Świadek Jehowy - odmówiła transfuzji i zmarła po porodzie"