Szukaj

Stosunek przerywany- jakie szanse?

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
xkarolax
xkarolax 03-09-2007 22:56

Od kilku miesięcy uprawiam stosunek przerywany z chłopakiem. Okres powinnam dostać 19 sierpnia a do tej pory ani widu, ani słychu. Mój okres jest nieregularny, ale odstępy to góra miesiąc. Czy poczekać do końca miesiąca i biec po test ciążowy? Czy nie martwić się może? Obawiam się, bo wiem, że nie będe jeszcze potrafiła wychować dziecka...Bardzo się stresuje, może to przez to?
Proszę, pomóżcie mi koleżanki.

G
G 04-09-2007 14:51

Możesz zrobić test teraz to będziesz miała odpowiedż,radzę ci pomyśleć o jakiejś antykoncepcji,bo jak masz nie regularne miesiączki to praktycznie nie wiadomo kiedy masz owulacje i co miesiąc stres a sama piszesz że nie jesteś gotowa na dziecko to po co sobie komplikować życie.Tabletki antykoncepcyjne by ci wyregulowały okres,powinnaś iść do ginekologa to ci pomoże w dopasowaniu jakiej kolwiek antykoncepcji.Jak jesteś niepełnoletnia to nie masz się czego bać,to nie ma znaczenia ile masz lat.Powodzenia

AGAR
AGAR 06-09-2007 14:04

Zgadzam sie- test i ginekolog i przede wszystkim ANTYKONCEPCJA!!!

Gosh
Gosh 06-09-2007 14:12

Powinnaś zrobić test ciążowy,a najlepiej wybrać się do ginekologa.Stosunek przerywany jest jedną z bardziej zawodnych metod antykoncepcyjnych.Zdaża się,ze przed normalnym wytryskiem w wydzielinie członka mogą pojawiać sie plemniki, poza tym nie zawsze przerwanie stosunku nastepuje w odpowiednim momencie.Nie wiem w jakim jesteś wieku,ale dobrze by było gdybyś zadbała o regularne cykle,bo mogą być ona przyczyną różnych schorzeń np.PCO (zespół policystycznych jajników).Ginekolog może uregulować Ci cykle przy pomocy pigułek antykoncepcyjnych,które są barzdo skuteczne i przestaniesz miewać takie merwowe stany z powodu podejrzeń zajścia w ciążę.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"