Szukaj

Seks w siódmym dniu cyklu

Odpowiedz w wątku
pomocy
~pomocy 15-03-2007 19:55

kochalam sie z chlopakiem 1 dzien po miesiaczce to byl 7 dzien mojego cyklu dodaje ze to byl moj pierwszy raz i trwal zaledwie 2-3 minuty nie doszlo do wytrysku ale po 2 dniach zaczelam odczuwac jakis dziwny bol brzucha jest twardy i juz mnie tak boli 2 dni

marta
~marta 24-03-2007 11:52

jezeli masz regularna miesiaczke to 5-6 dni przed okresem ma sie dni nie plodne i 3 dni po okresie... zalozmy tak 25 listopada masz dostac okres to odejmij 14 dni od krwawienia i wynik jes 11 list to wtedy jes owulacja czyli dni plodne! i 5 dni przed owulacja ma sie dni plodne i 3-4 dni po owulacji takze!( norma regularnego okresu to 28 dni miedzy okresami)

marta
~marta 24-03-2007 11:55

affa...i jezeli to byl twoj 1 raz to nie moglas zajsc w ciaze gdyz wtedy twoj partner cie rozdziewiczyl.... a ten bol moze byc spowodowany Twoim 1 razem ( czyli rozciagniecie szyjki macicy itp)

Mag
~Mag 29-03-2007 23:05

Brak wytrysku jeszcze o niczym nie świadczy, ale myślę, że w Twoim przypadku nie ma co mówić o ciaży, chociaż NIE JEST PRAWDĄ, ŻE NIE MOŻNA ZAJŚĆ W CIAŻĘ PRZY PIERWSZYM STOSUNKU!
myślę, że brzuch Cie boli z nerwów - wcale się nie dziwię.
A z płodnością jest tak: Cykl dzieli się na dwie części: pierwsza zaczyna się w pierwszym dniu miesiączki i trwa kilkanaście dni. Można dokładnie określić, obserwując śluz i mierząc temperaturę - jak długo trwa ta faza. W tej pierwszej fazie cyklu tylko niektóre dni są płodne(właśnie te ze śluzem przypominającym białko jaja i podwyższoną temperaturą). Potem nastepuje druga faza - niepłodna.

A seks w siódmym dniu cyklu może spowodować ciażę, bo już nawet dni miesiączki mogą być dniami płodnymi. Metoda, którą opisała Marta (powyżej)jest zawodna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak określać dni płodne - polecam strony Instytutu Naturalnego Planowania Rodziny wg prof. Rotzera.

Zamiast się denerwować - kup w aptece test ciążowy - kosztuje kilka złotych.
Pozdrawiam:)

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Kiedy kobieta jest płodna?"