Szukaj

Przez bieliznę?

Komentarze do: Dni niepłodne
Odpowiedz w wątku
izkaa
izkaa 06-08-2008 20:21

Proszę o pomoc ! Wczoraj pieściłam się z chłopakiem przez bieliznę, ale nie wszedł we mnie. Tylko, że wtedy ja byłam już troszkę podniecona, on też, nie wiem, czy mógł mieć wytrysk ;] czy nie... Później uprawialiśmy sex oralny ( oczywiście bez zabezpieczenia, bo po co zabezpieczenie ^^ ).Czy jest możliwość, że te plemniki przedostały się przez bieliznę ? Miałam stringi i się chyba obsunęły. Czy zajdę w ciążę, jeśli miesiączkę miałam 10 czerwca, a teraz jestem w sumie przed miesiączką ( jest 6 sierpnia ). Nie mam chyba dni płodnych ?? W ogóle kiedy mam mniej wiecej dni płodne ? Są one po miesiączce czy przed ? Kurde, mam nadzieję, że po. Strasznie się niepokoję, nie wiem, co zrobić. Czy kupić test ciążowy czy iść do ginekologa czy poczekać do 10 na okres. Mam regularny cykl.
Strasznie niepokoi mnie fakt, ze mam objawy ciąży, ale z drugiej strony jestem przed miesiączką, a zawsze przed miesiączką mam obolałe piersi i ból brzucha, tylko teraz dodatkowo dołączyło mi podwyższenie temperatury ciała... Mam 37,1. Czy przed miesiączką może też coś takiego mieć miejsce czy też podwyższenie temperatury jest charakterystyczne tylko dla ciąży ?? Proszę, odpiszcie mi, co mam robić. Nie chciałam tej ciąży i jak do niej dojdzie, to wiecie moze jak mam to usunąć, bo mam 17 lat i właśnie idę do II klasy LO, więc na takie coś nie ma mowy u mnie w życiu, rodzice by mnie zabili ;/ Proszę, doradźcie. Mogę być w ciąży ?? Mogło to zajść przez bieliznę ?? Czy zapłodnienie jest tylko wtedy, gdy wsadzi się członka do pochwy czy inaczej też mogą przewędrować te jajniki ??? I mogą pomóc mi coś dni niepłodne ( nawet nie wiem, czy je mam ). Może te objawy są tylko objawami przed miesiączką. Łudzę się nadzieją, że tak jest i że wkrótce ( 10 ) ją dostanę. Jak myślicie, co mam w tym wypadku zrobić: pójść do ginekologa, kupić test czy poczekać te 4 dni ... ?

duzyxxl
duzyxxl 07-08-2008 00:07

dziewczyno na litość boską przestań panikować. usiądź i spokojnie wszystko przemyśl. z moją dziewczyną też odstawiamy takie numery i nigdy nic sie nie "stało" a poza tym już najwyższy czas zeby Twój facet zapoznał się z cyklem miesiączkowym i wiedział co kiedy można a co nie. żadnej wpadki nie zaliczysz ale następnym razem poprostu licz myśl i kochaj się z nim do woli :)))

izkaa
izkaa 07-08-2008 11:37

Dzięki, na pewno ?? Teraz dostałam krwawienia. Myślę, że to okres, może stad były te objawy. Wiesz może, czy po zaplodnieniu też można krwawić np. z róg rodnych czy to raczej niemożliwe ? Odpisz.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Dni niepłodne"