Szukaj

Przewrażliwienie.

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
madzya
madzya 13-05-2008 09:15

Od lipca ubiegłego roku zażywam tabletki antykoncepcjne ze względu na to że współżyję i ze względu na brak regularnych miesiączek ( kiedyś brałam nawet na wywoływanie Luteinę ). Od tamtego czasu nie zdażało mi się uprawiać seksu, dopiero teraz , kiedy jestem naprawdę szczęśliwa zgodziłam się na seks. Robimy to bez zabezpieczenia, a ja już drugi dzień myślę, że jesteśmy zbyt łatwowierni . za bardzo ufamy tabletkom. Przyjmuję je regularnie, ale mój mężczyzna zawsze kończy we mnie. ...
Jestem przewrażliwiona na tym punkcie.

AGI3
AGI3 13-05-2008 09:30

Jeżeli bierzesz je regularnie to nie wiem czym się przejmujesz. Dobrze, że pomyślałaś o zabezpieczeniu. Ja brałam tabletki ładnych kilka lat (około 10; oczywiście z przerwami na odsapnięcie dla mojego organizmu) i zawsze mój narzeczony kończył w środku i nic się nie stało, więc głowa do góry i nie przejmuj się tak bardzo;) Pozdrawiam

madzya
madzya 13-05-2008 10:23

Dziękuję AGI. Nic wielkiego by się nie stało gdybym zaszła teraz w ciążę,ale jeżeli mogę jeszcze poczekać,to chętnie poczekam,bo w sumie mam jeszcze jakieś plany na przyszłość oprócz bycia kochaną matką.


Tabletki zażywam o tej samej porze dnia,tak jak napisano na ulotce, jest to siódma rano, czasami za dziesięć siódma czy też dziesięć po,ale to chyba nie robi wielkiej różnicy?

Pozatym jak się spotykamy kochamy się kilka razy dziennie... jest cudownie, do czasu kiedy nie napadają mnie spowrotem myśli o ciąży.

marzena59
marzena59 13-05-2008 16:40

Ja tabletki antykoncepcyjne stosuje juz ponad rok. Zazywam Novynette ktore maja mala zawartosc hormonow ale w pelni im ufam :) czesto zdarza mi sie zapomniec połknac tabletki i moj partner zawsze konczy we mnie mimo to nie mam powodow zeby stosowac dodatkowe metody antykoncepcyjne. Uwazam ze tabletki sa bardzo skuteczne.

AGI3
AGI3 14-05-2008 09:08

Droga madzyo, jeśli tylko będę mogła i umiała to pomogę:) A jeśli chodzi o tabletki, to nie przejmuj się ja brałam Femoden ładnych kilka lat i nawet zdarzyło mi się, że zapomniałam lub prawie zaraz po ich zażyciu wymiotowałam (nie z powodu tabletek, ale się czymś strułam) i nie zaszłam w ciążę, bo miałam jeszcze 12 godzin dodatkowo na zażycie ich w przypadku takich sytuacji:)) Nie wiem jakie ty przyjmujesz, ale jeśli robisz to według wskazań na ulotce i tego co powiedział Tobie Twój gin, to wszystko będzie OK:) I wyluzuj trochę, wbrew pozorom zajście w ciążę nie jest takie proste:))) Pozdrawiam

madzya
madzya 14-05-2008 17:48

Ja zażywałam przez pół roku Cilest, jednak poprosiłam o tańsze tabletki, takie też stosuje moja siostra i jest z nich zadowolona - Microgynon 21 zażywam już 3 opakowanie.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"