Szukaj

Proszę o odpowiedź. czy to ciąża ??

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
M&M
~M&M 30-01-2007 17:11

Witam!
Bawiliśmy się z dziewczyną w Sylwestra bez ubrań. Nie wchodziłem w nią, jest dziewicą. Dotykałem jej pochwy swoim członkiem. Prawdopodobnie miałem na nim śluz. Potem dotykałem jej pochwy palcami i wkładałem w nią palca. Ostatni okres dostała 25 grudnia. Teraz jest 30 styczeń, ma powiększone piersi i większy apetyt. Dość często spóźnia się jej okres ale teraz mamy większe obawy.
Czy to możliwe, że jest w ciąży ??
Prosze o pomoc.

smutas
~smutas 30-01-2007 17:24

najlepiej zrobic test ale po tym co piszesz to moze byc ciaza ps. ja mam podobny problem dotyczacy nieregularnych cyklow i tez co miesiac zaczynam sie bac czy to ciaza czy tylko normalne spoznainie sie i na koniec dodam ze dziewczyna Twoja juz nie jest dziewica skoro zabawiacie sie manualnie...jest nia w sferze psychicznej bo fizycznie juz napewno nie :)

M
~M 30-01-2007 17:27

Czasami w śluzie u mężczyzny mogą być plemniki,więc jakieś prawdopodobieńswto jest.Ale małe!!Wyluzujcie!Jeśli zdarza się Jej spóźniony okres, radzę poczekać kilka dni.A wzmożony apetyt i powiększone piersi to też objawy przedmiesiączkowe.
Można tez po prostu zrobić test:)

smutas
~smutas 30-01-2007 17:34

a na problemy z okresem polecam kwiat czarnej malwy powoduje przekrwienie macicy i okres napar trzeba pic mala iloscia najlepiej szklanke dziennie(mi to pomoglo kiedy przez 2 miesiace po odstawienie antykoncepcji nie mialam miesiaczki)

M&M
~M&M 30-01-2007 17:51

Dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że to wszystko zakończy się tylko strachem a nie ciążą bo na nią jest jeszcze za wcześnie. Ona uważa, że nie czuje się jakby była w ciąży ale po tym co czytamy włosy jeżą się nam na głowie... Następnym razem pokierujemy się rozumem w tych wszystkich zabawach.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"