Szukaj

Problemy z okresem

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Kuba
~Kuba 20-10-2006 13:06

Witam mamy problem z moja dziewczyna ona obecnie znajduje sie w anglii pierwszy okres po wyjezdzie sie jej spoznil okolo 20 dni bylem u niej na 3 tygodnie ;) kiedy odtsala okresu zaczela brac tabletki anty ktore nazywaja sie cerazet i pewnego wieczoru przesadzila z alkoholem i zwrocila zapewne wraz z pigulka i nastepnego dnia juz nie brala tabletek (mialo to miejsce 8 dniu brania tabletek) bo podobno mozna je przerwa kiedy sie chce a jak sie jednej zapomni to juz koniec z zabezpieczeniem kochalismy sie wczesniej 3 dni przed wyzej opisanym zajsciem i od tego momentu koniec z ... po zakonczeniu brania tabletek w ciagu 3 albo 4 dni prawdopodobnie dostala okresu byla to ciemna krew z przykrym zapachem a bylo to w sierpniu i do teraz okresu nie ma jako takich objawow nie ma czy mozliwe jest ze przez prace a pracuje 7 dni w tygodniu moze miec problemy z okresem ??
Prosze o pomoc

Różyczka
~Różyczka 20-10-2006 16:05

I praca i stres w tej pracy, a także klimat, który jest inny niż u nas może na to wpływać, więc nie przejmuj się, będzie na pewno dobrze!!!

Różyczka
~Różyczka 20-10-2006 16:12

Może to też być wpływ tabletek, bo jeśli pierwszy raz się zaczyna brać lub zmienia się jedne na drugie to mogą wystąpić takie i inne objawy! Np. moja koleżanka, gdy wzięła pierwszy raz to dostała od razu znów okresu, który trwał aż 4 tyg z malutkimi przerwami... Więc i tak i tak źle... Ale jeśli jeszcze jak8iś czas Twoja dziewczyna nie dostanie okresu to na jej miejscu poszłabym do lekarza! Z tymi sparawami nie ma żartów! Pozdrawiam

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"