Szukaj

Pełna obaw

Komentarze do: Dni niepłodne
Odpowiedz w wątku
zlota
zlota 15-08-2007 21:15

hej mam pyt:) od 4-10 sierpnia miałam okres, a 11 sierpnia sie kochałam z chłopakiem oczywscie z gumka, po wyjsciu ze mnie pekła nam:( moja cykle wynosza 31-32 dni,Czy po okresie są dni płodne:)? i czy jest mozliwośc ze jestem w ciazy:)? z obliczen wychodzi mi ze moja owulacja bedzie 21 sierpnia, a moja dni płodna zaczynaja sie od 17-24 sierpnia Prosze o Pomoc;(

zlota
zlota 15-08-2007 21:17

dodam ze nie bylo wytrysku!!!!

TrUsKaWkA
TrUsKaWkA 16-08-2007 22:18

Wytrysk niema tu zbyt dużego znaczenia, bo jeszcze przed nim może wydzielać sie niewielka ilość spermy, która całkowicie wystarczy do zapłodnia.

A wracając do tematu to akurat cięzko ustalić dokładnie czy miałaś dni płodne, czy nie. Jest tak dlatego iż jest to faza niepłodności względnej, ponieważ długość tej fazy nie jest stała. W przypadku krótkich cykli miesięcznych faza płodności może zaczynać się już pod koniec miesiączki. A jeśli kobieta ma cykle około 28 dni wtedy stosunek płciowy odbyty w czasie miesiączki jest niepłodny. Ty masz cykle dłuższe, więc raczej niemasz sie o co martwić, gdyż wzrost komórki jajowej rozpoczyna sie u Ciebie troche później:)
Pozdrawiam i radze następnym razem robić to w bardziej pewne dni:)

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Dni niepłodne"