Szukaj

Okres Po 19 dniach od stosunku

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Kasia..
~Kasia.. 18-01-2007 23:06

Witam mam na imię Kasia i mam bardzo wazne pytanie. Kochałam się z chlopakiem i pękła nam prezerwatywa. Po 19 dniach dostałam okres. Czy jest możliwość ze jestem w ciąży???

zestresowana
~zestresowana 20-01-2007 00:06

hmm moze na sam poczatek bys podala kiedy mialas ostatni okres co ile miesiaczkujesz i jakie to byly dni w ktorych sie kochalas...bo tak mi ciezko teraz okreslic

Evka
~Evka 20-01-2007 17:37

Jeśli dostałaś okres to prawdopodobnie nie jestes w ciąży chociaz bywaja kobiety które są w ciązy a miesiączkują przez pierwsze 3 miesiące ale należa do wyjatków.zazwyczaj miesiączka oznacza że nie jesteś w ciązy.tez zależy czy krwawienie jest obfite takie jak zazwyczaj czy to tylko plamienie.I ile dni trwa?? radze żebys obserwowała swoje ciało i reakcje jeżeli wyczujesz jakies niepokojące objawy idz do ginekologa.albo Zrob test ciązowy juz po tygodniu jest w stanie wykryc ciąze.

zmartwiona
~zmartwiona 30-01-2007 11:50

Moja sytuacja jest podobna. Zazwyczaj mam okres regularnie, co 28 dni, ale teraz krwawienie nastąpiło w 19 dniu cyklu, co mi sie raczej nie zdarza...Do stosunku doszło w 6 dniu cyklu, zaraz po ostatniej miesiączce...Zrobiłam wczoraj test, wyszedł negatywny, ale ciągle mnie martwi to przedwczesne krwawienie.

justynamm
justynamm 17-09-2008 10:35

ja uprawiałam sex z chłopakiem pierwszego dnia miesiączki ale z zabespieczeniem i wogole wszystko grało! teraz okresu nagle dostałam po dokładnie 19 dniach! nie wiem co to ma byc..;( pierwszy raz mam coś takiego..nawet samopoczucie mam zle cały czas mnie ciągnie na wymioty a brzuch mnie boli jak nigdy. wcześniej przy okresach czułam sie świetnie, nawet praktycznie nie czułam ze mam okres a teraz...... nie wiem co mie dzieje(????????)
jesli ktoś ma na to jakiś pomysl to prosze o odpowiedz. ostatecznie pozostaje mi wizyta u lekarza

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"