Szukaj

Niepewność

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Peterson
Peterson 12-08-2007 14:54

Kochałem się z dziewczyną 4 dni temu, z założoną prezerwatywą ... dzisiaj powiedziała że od wczoraj, bardzo boli ją brzuch, chce sie jej spać. Okres będzie mieć dopiero 23 sierpnia. Czy to może być ciąża ? To był nasz pierwszy raz.

******
****** 12-08-2007 15:15

Uważam,że nie masz powodu do zmartwienia jeżeli była prezerwatywa,która nie pękła,a objawy aż tak szybko nie występują. Brzuch boli od powiększającej się macicy,a 4 dni po zapłodnieniu na pewno ona się jeszcze nie powiększa. Boleć ją może od np. przeziębionych jajników. Ja miałam przeziębione i do kilku dni po stosunku odczuwałam ból. A senność? Może jest przemęczona. Więc głowa do góry,ciąża wam nie grozi w opisywanym przez Ciebie przypadku.

Peterson
Peterson 22-08-2007 22:49

Dziś minęło dwa tygodnie od naszego pierwszego razu. Okazało się że ona okres powinna mieć nie 23 sierpnia lecz 14 ... zaczął się on dopiero 19 siepnia, czyli spóźnił się 5 dni. Czy to jest normalne? Jestem chłopakiem i sie boje, nie chciałbym wpaść ;/ Moja dzieczyna często mówi mi że ma ochote zwymiotować, i ma nudności, częste wachania nastrju co sam zauważyłem. Poprzednio opisany ból brzucha to prawdopodobnie jakaś infekcja ponieważ chyba sam się zaraziłem...

czarnulka88
czarnulka88 23-08-2007 13:35

przed okresem dziewczyna też może mieć wahania nastroju-to normalne. jesli się zabezpieczyliście to na pewno w ciąży nie jest...a miesiączka mogła jej się spóźnić dlatego że to był jej pierwszy raz też tak się może zdarzyć!

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"