Szukaj

Moja dziewczyna sie martwi napiszcie prosze

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
szkodlikow::(:(:(:(:(
~szkodlikow::(:(:(:(:( 30-01-2007 14:21

Uprawiałem seks z dziewczyna bez zabezpieczen, jestem pewien w niemal 100% że nie spusciłem sie do srodka ,a jesli juz co jest takze bardzo znikłe to kropelka mogla poleciec ale jak juz móiłem jest to mało prawdopodobne.Czytałem że musi troche tych plemników być żeby zapłodnic , a pare nie wystarczy , to prawda???? Chcemy kupic test ciazowy ,a jesli okaże sie że dziewczyna jest w ciązy można zakupic tabletki bez wiedzy rodziców|/???? i po jakim czasie od zqapłodnienia one działaja???? jak myslicie moja dziewczyna jest w ciaży?????? nappszcie prosze.

Aleksandra_2006
Aleksandra_2006 30-01-2007 15:13

To zalezy moze byc w ciazy a nie musi zalezy od tego czy miala dni plodne czy tez nie a taka tabletka wczesnnoporonna dziala do 72 godzin czyli 3 doby =) a potem to juz jest zapozno Dzieci najpierw pomyslcie co robicie sa od tego zabezpieczenia ... rodzice wam nietlumaczyli ? Najpierw sie mysli a pozniej sie robi :) nie na odwrot

martynk@
~martynk@ 02-02-2007 08:31

oczywiscie ze moglo w tym przypadku dojsc do zaplodnienia , juz nawet sluz wydobywajacy sie z penisa przed wytryskiem zawiera plemniki i moze dojsc do zaplodnienia . i jest to nie prawda ze musi byc wiele plemnikow by do tego doszlo wystarczy zaledwie jeden! musi miec jednak dobre warunki by dotrzec do jajeczka tzn wilgotnosc pochwy prawidlową, sprzyjajace sa tez dni płodne.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"