Szukaj

Ktoś tu nie odrobił zadania domowego

Odpowiedz w wątku
nevertheless
nevertheless 24-11-2007 23:21

Widzę, że nie pierwszy raz RZECZPOSPOLITA nie grzeszy kompetencją i elokwencją. Czerpie informacje ze słuchu i nawet nie ma ochoty ich sprawdzić.

co do tego drugiego nadejścia Chrystusa to muszę nadmienić iż wszelkie religie chrześcijańskie w nie wierzą, tylko chyba nie wszystkie zdają sobie sprawę w co wierzą.

Sugerowałabym zapoznać się najpierw z chociażby Apokalipsą, zanim się będzie powtarzało jak papuga zasłyszane plotki z niewiarygodnego źródła.

Pozdrawiam:)

Philos
Philos 19-01-2008 13:20

W takim razie napisz coś więcej na temat: nierzetelności i nieelokwencji tych lekarzy i mediów, które opublikowały tę historię, aby przestrzec inne naiwne dziewczyny...
Bo normalny człowiek i kochająca matka nie osieroci dwoje malutkich dzieci w taki sposób i to z powodu jakiegoś durnowatego przekonania. Weźcie się obudźcie!!!!!!? To prawie jak samobójstwo! Czy nikt tego nie dostrzega? Oczywiście żyjecie w iluzji wiary i wydaje wam się, że jesteście tacy pobożni, a naprawdę jesteście egoistami! Chciecie trafić do nieba, zostawiajac na pastwę losu maleńkie istoty, które nigdy nie dowiedzą się, co to znaczy mama?
A tak na marginesie: Gratuluję klapek na oczach! To, co piszę, nie obrażajcie się za prawdę, przemyślcie czy ta "wiara" daje wam tak naprawdę bezgraniczne szczęście!? Jak nie same troski i bezpodstawne przekonania, które mogą zabić! To, że wasze zgromadzenie jest legalne, nie znaczy że normalne! W Holandii też marihuanę zalegalizowano!

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Świadek Jehowy - odmówiła transfuzji i zmarła po porodzie"