Szukaj

Kochałam się 1 dzień po krwawieniu

Komentarze do: Dni niepłodne
Odpowiedz w wątku
Olga
~Olga 04-07-2007 12:35

kochałam sie z chłopakiem 1 dzień po skończeniu krwawienia. Zabezpieczaliśmy sie prezerwatywami, nie pękła wszystko było w porządku. 21 dnia cyklu wystąpiło u mnie krwawienie tzn brązowa maź i trwała przez 4 dni i było bardzo bardzo mało obfite-czy to była miesiączka? czy ja mogę być w ciąży? przeważnie miesiączka u mnie występuje po 30 dniu cyklu (raz wystąpiła 37 dnia, teraz jest 36 dzień cyklu) . proszę o odpowiedz.

fasolka 23
~fasolka 23 04-07-2007 14:40

po prostu obaiwasz sie ciązy, każdy to kiedys przeżył.
Możesz byc pewna, ze nie jesteś, po prostu sam sie wkręcasz, ja byłma jeszcze dziweica i rózne miesiączki miałam, ale nie zwracałam na to uwagi, a teraz podświadomie obaiwasz sie cxzegoś, czego nie ma i dlatego wydaje Ci sie, ze taki okres cos oznacza, a może byc on spowodowany po prostu stresem, nie masz sie czego obwiać, dzień po okresie na poewno jest bezpłodny, w dodoatki z prezerwatywą?? na pewno nie jesteś.

pozdrawiam
i pamietaj zawsze o zabezpieczeniu

Olga
~Olga 04-07-2007 14:49

Dzięki fasolka za odpowiedz. Właśnie ze w świadomości to mam to i brzuch mnie bolał, w głowie mi sie kręciło. Zresztą pracuje jako kelnerka po 20 godzin na raz i chyba stąd mogą być zawroty głowy. Dzięki za odpowiedz.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Dni niepłodne"