Szukaj

Ile tu jest takich samych komentarzy?!

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Melody
Melody 14-09-2007 22:37

Wiecie co, nie wydaje sie to wam... śmieszne? Tu są setki postów tematu : Czy jestem w ciąży ? Czy to ciąża ? Myślę że każda dziewczyna przed rozpoczęciem współżycia powinna zajrzeć ma tą stronę... bo prędzej czy później i tak tu przybiegnie z wątpliwościami !! Ja nie ukrywam jestem taką... jestem jedną z was. Na szczęście okazało się że nie jestem w ciąży. Ale widząc te komentarze załamalam się, nie zamierzam współżyć na pewno póki nie będę pewna że mogę mieć już dziecko i że nie będę musiała zaglądać na tą stronę !! Bo to staszne... to czekanie...obawianie się... ehh... TO JEST ŻAŁOSNE. Co innego jak ktos chce mieć dziecko! PS: Czy warto chwilą zapomnienia i rozkoszy, dosłownie minutami, zamieniać na obowiązek na całe życie ??

Pozdarwiam Nastoletnie Mamusie, i życzę powodzenia w życiu ;)
Wasza Melody.

Kamilkaa
Kamilkaa 15-09-2007 18:15

Ja wspolzylam z zabezpieczeniem ale mimo to mialam watpliwosci gdy okres sie spoznial..
Ne jestem gotowa na zostanie matka..
Pozdrawiam *:

kaaasiaaa
kaaasiaaa 06-11-2007 22:47

w razie jakichkolwiek pytan, piszcie : pomocna1111@poczta.onet.pl
buźka;*

*******
******* 08-11-2007 20:11

Jak ktoś współżyje z zabezpieczeniem,a mimo tego się boi to jeszcze można to znieść,ale jak któraś małolata uprawia seks bez zabezpieczenia i później przybiega ze strachem i głupim pytaniem czy MOGĘ być w ciąży to bez komentarza.
A co do "pomocnej" to nie wiem czy to ta sama się ogłasza co kiedyś,ale ja kilka razy do niej napisałam i odpowiedź była zawsze ta sama: "Nie martw się,wszystko będzie dobrze". I z tego co pamiętam to było już tu na ten temat pisane i nie tylko ja się poczułam "oszukania?". Jak chcecie to piszcie,ale ja osobiście odradzam.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"