Szukaj

Dwutygodniowy okres.

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
cholito
cholito 23-09-2007 15:30

cześć :) jestem tu nowa, wiec nie bardzo wiem jak zacząć, czytając Wasze komentarze stwierdziłąm, że mój problem może być błach..ale jednak wolałabym się zapytać zanim pójde do gigekologa. współzyłam z moim chlopakiem pod koniec lipca, nie pamietam dokładnie. ow sierpniu miałam normalną miesiaczke, niestety, we wrześniu trwa mi juz 2 tygodnie, nie mozliewe ze bym była w ciąży nie ma zadnych objawów, miesiaczka mi sie nie spóźniła, wrecz przeciewnie mam za długo, tym bardziej, że nie współzyłam z chlopakiem w ostatnim czasie. przy kazdym stosunku zabiespieczamy się, wiec raczej nie powinno być obaw. a jednak boję się, czy jest możliwe, abym była w ciązy majac 2 tygodnie miesiaczki? proszę, o odpowiedz, i z góry dziękuję.


-----edited by emilka----
nadawaj tytuły tematom bardziej sugerujące problem. tytuł został zmieniony.

emilka
emilka (Przyjaciel forum) 23-09-2007 16:15

nie no, ciąża to raczej nie jest, ale poszłabym jak najszybciej do ginekologa, bo przyczyną takiego długotrwałego okresu mogą być np. mięśniaki lub torbiele jajników... a poza tym tak duża utrata krwi może doprowadzić do anemii.

placka
placka 25-09-2007 12:01

Witaj, ja również radzę iść Tobie do lekarza. Mi kiedyś ginekolog powiedział, że jeżeli miesiączka trwa dłużej niż 10 dni, wówczas musi być jakaś tego przyczyna. Lepiej to sprawdzić. Pozdrawiam

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"