Szukaj

Do doświadczonych dziewczyn!

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
nikusia90
~nikusia90 08-06-2007 19:33

jesli kochalam sie z chlopakiem, pierwszy raz w zyciu - mial prezerwatywe i doszedl na zewnatrz, a pozniej poraz drugi - mial prezerwatywe i doszedl tez na zewnatrz, pozniej spoznil mi sie okres,ale byl normalnie 6 dni, to jest mozliwe,ze moge byc w ciazy? czasem mi niedobrze, wydaje mi sie,ze przytylam..
boje sie...

Kaska
~Kaska 08-06-2007 23:21

Masz problem, napisz maila : pomocna1111@poczta.onet.pl odpowiem na kazdego.kocham pomagac ludziom, i jestem osoba doswiadczona w tych sprawach.;):*

Ps... W weekendy i swieta, nie mam mozliwosci do internetu.

karna
~karna 09-06-2007 15:15

nie , nie możesz, z tego co piszesz wynika,że to niemożliwe

Yalissea
Yalissea (Przyjaciel forum) 09-06-2007 20:19

"Wydaje mi się, że przytyłam...
za dużo jem... brzuch mam twardy... miesiączka się spóźnia - pewnie jestem w ciąży.. "

To niektóre teksty przewrważliwionych dziewcząt, które miały stosunek płciowy, nie były świadome, jak dochodzi do zaplodnienia a później wszystko kojarzy im się z ciążą. To wszystko za pomocą autosugestii. Myślisz tylko o tym co ci się niedawno przytrafiło i wszytskie podejrzane fakty wiążesz z ciążą.

Spokojnie... na naszym forum, stronie - są informacje jak dochodzi do zapłodnienia, objawy ciąży, jak się zabezpieczać, jest wymiana zdań, doświadczeń.

Możesz poczytać:)

Co do Twojego pytania... nie zajdziesz w ciażę w taki sposob, jaki opisałaś. Byłoby to zbyt łatwe. W kilka lat ludzie z Ziemii musieliby szukać życia na innych planetach ;)

bądź spokojna:)

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"