Szukaj

Czy to ciąża pozamaciczna?

Komentarze do: Ciąża pozamaciczna
Odpowiedz w wątku
Kachna
~Kachna 08-09-2006 13:28

Obecnie założoną mam spiralę. Już tydzień nie dostałam okresu. Obawiam się, że jestem w ciąży. Niestety dodatkowo bardzo boli mnie podbrzusze. Czy to mogą być objawy ciąży pozamacicznej? Jak to było z Wami dziewczyny? W którym tygodniu ciąży okazało się, że to ciąża pozamaciczna? Co dalej powinnam zrobić?

sylwia
~sylwia 21-09-2006 17:31

hej ja wlasnie mam taki problem nie mam juz tydzien okresu zrobilam test dwukrotnie i nie wykazal zadnej ciazy a do lekarza wybieram sie dopiero we wtorek i tez podejrzewam ze cos moze byc nie tak.mam nadzieje ze u ciebie bedzie ok.pozdrawiam.

madzia
~madzia 28-09-2006 12:12

Sylwia jestem w identycznej jak Ty sytuacji. moja miesiączka spóźnia się już 3 tygodnier, nigdy mi się to nie zdarzało. test robiłam dwa razy i też nic nie wykrył. Boję się, że to może być ciąża pozamaciczna. Boję się, że nigdy nie będę mogła mieć dzieciaczków, a tak bardzo bardzo bym chciała...Trzymam kciuki, by wszystko było dobrze tak u Ciebie jak i u mnie samej.

iwonek
~iwonek 06-03-2007 16:54

witam, ja mam załozona wkładke od 4 m, 2 pierwsze okresy ok, a teraz nic, od 2 miesiecy 2 razy robiła test i nie wykazał czy to moze być ciąża pozamaciczna czy test jej nie wykryje???

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Ciąża pozamaciczna"