Szukaj

Czy to ciąża???

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
kaska0904
kaska0904 05-05-2008 14:44

Witam! Niech mi ktoraś z Was doradzi co mam zrobić. Mam taki problem, że od stycznia nie mam miesiączki, w lutym robiłam test i wyszedł negatywny, zarejestrowałam się do lekarza na przyszły wtorek, bo zaczęłam się niepokoić. Od soboty zaczęłam plamić i nie wiem czy traktować to jako miesiączkę czy coś innego. A może jestem w ciąży??? Jestem do tego nastawiona dość sceptycznie, ponieważ mam problemy z jajnikami i lekarz mowił że moje miesiączki przebiegają bez owulacji i musiałby się stać cud bym zaszła w ciążę... I może właśnie się zdarzył??? Może ktoraś z Was Kobitki była w podobnej sytuacji? Proszę napiszcie coś. Aaaa! Mam zaparcia, zgagę, ale nie wymiotuję. A może tak bardzo chcę być w ciąży że wszystko mi się wstrzymało???

aleks_21
aleks_21 05-05-2008 20:58

jeśli od stycznia nie masz miesiączki, a w lutym robiłas test. To może go powtórz teraz. Jeśli byłabys w ciązy - to teraz na pewno wykazało by tak czy nie. Jesli chciałabyś możesz sobie zrobić B-HCG. Wejdź też w post "Badania które warto zrobić". Biore teraz luteinę (jestem w ciązy) a czytałam ulotkę i luteina też jest także na owulacje bez jajeczkowania, na nieregularne miesiączki, na płodność. Zapytaj o Luteinę lekarza. pzdr

kaska0904
kaska0904 06-05-2008 13:58

Jak miło że jednak Ktoś mi odpowiedział. :) Dziś śmigam do apteki po test. Mam nadzieję że będzie pozytywny. Na pewno napiszę co wyszło. Pozdrawiam.

aleks_21
aleks_21 07-05-2008 08:27

Gdyby była kreseczka - nawet mało widoczna - to oznacza ciąże. Warto potem zrobić, gdyby tak było, badanie krwi B-HCG. Działa w podobny sposób jak test ciązowy - wykrywa ten sam hormon HCG (ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej) w surowicy krwi kobiety. B-HCG daje 100% pewnośći i określa nawet w którym jest się tygodniu ciąży.
pozdr:)

kaska0904
kaska0904 14-05-2008 08:34

Witam ponownie! Nie robiłam testu, ale byłam wczoraj u lekarza. Okazało się że nie jestem w ciąży, choć coś dziwnego zagnieździło się we mnie - tak jakby "domek bez mieszkańca"... Ciąża urojona? Nie mam pojęcia. Dziwne. Lekarz też do końca nie wiedział co z tym zrobić więc za miesiąc mam powtorzyć usg. Ale są szanse że zajdę, gdyż przebił mi pęcherzyk i mam owulację w końcu! :D Musimy z mężem działać - zalecenie Pana doktora. :P Pozdrawiam i będę na bieżąco informować co i jak. A jakby jakieś rady albo sugestie się Komuś nasunęły to chętnie poczytam. :) Może Ktoraś z Was miała to co ja?

Sylwiasds
Sylwiasds 20-05-2008 19:33

ja wlasnie prawdopodobnie przezyje to co Ty. powiedz mi jak to bylo? bo ja od marca tez okresu nie widze, mam bole brzucha a test negatywny. poczekam chyba do konca miesiaca i pojde do lekarza bo cos naprawde chyba jest nie tak:/

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"