Szukaj

Czekać czy wybrać innego?

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
mala_osska
mala_osska 11-12-2008 12:58

Hej! mam 17lat i od prawie roku mam nieregularne miesiaczki i do tego moj sluz brzydko pachnie jest bialy i grudkowaty! 4 miesiace temu bylam z tym problemem u ginekologa. Pani ginekolog stwierdzila, ze to maly stan zapalny i zapisala mi globulki dopochwowe, po ktorych przez okolo 2 tygodnie bylo wszystko ok, ale okres nadal mi sie spoznia i to nawet o 21 dni...Co to moze byc?? Ginekolog kazala mi przyjsc po pol roku od tamtej wizyty na kontole... Myslicie ze powinnam isc teraz, czy czekac? A moze pojsc do innego ginekologa??

kasienka1235
kasienka1235 11-12-2008 20:06

Idż koniecznie do lekarza. A czy do tego samego czy do innego to już twija decyzja. Ale nie oceniaj odrazu źle tego lekarza.

Kornik
Kornik 12-12-2008 10:27

jeśli Twój śluz nadal ma nieprzyjemny zapach i jest grudkowaty, to idź do lekarza jeszcze raz, bo to znaczy, że stan zapalny nie minął (mogła Ci przypisać za słabe leki)
no i przy okazji zapytaj co myśli o tak dużych wahaniach w długości cyklu... trudno powiedzieć dlaczego tak masz, może to normalne dla Twojego organizmu?
ja proponowałabym Ci mierzyć co rano temp., wtedy zawczasu będziesz wiedziała jak długi będzie dany cykl (przyda Ci się ta wiedza na potem) ;) i czy co m-c tak samo się w Tobie zmienia...

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"