Szukaj

Ciążą pozamaciczna

Komentarze do: Ciąża pozamaciczna
Odpowiedz w wątku
magda
~magda 31-10-2006 13:45

dowiedziałam sie wczoraj ze byłam w ciaż ale niestaty to była ciążą pozamaciczna miałam zabieg ale co dalej???

Ania
~Ania 11-01-2007 14:51

ja też mam za sobą ciążę pozamaciczną. staraliśmy się z mężem przez 1,5 roku o dziecko, w końcu w którymś momencie poczułam, że jestem w ciąży, byłam w siódmym niebie, czułam to od samego początku, mimo że testy ciążowe mówiły co innego.
zgłosiłam się do ginekologa 2 tyg. po spodziewanym terminie miesiączki, tak się złożyło,że właśnie tego popołudnia pojawiły się pierwsze bóle brzucha, omdlenia i inne objawy, które pewnie znasz. lekarz od razu rozpoznał ciążę pozamaciczną i skierował mnie do szpitala na zabieg. w jednej chwili cały świat mi się zawalił. wszystko straciło sens.
potem operacja, tygodniowy pobyt w szpitalu. na szczęście mój ukochany mąż przez cały czas był ze mną. po dwóch tygodniach dowiedziałam się, że to był ostatni dzwonek, bo pęcherzyk ciążwoy już pękł i miałam krwotok wewnętrzny, który zagrażał mojemu życiu.
szybko doszłam do siebie (a przynajmniej tak mi się wydawało), rzuciłam się w wir pracy, zaczęłam nowe studia.
od tamtej pory minął prawie rok.
nadal bardzo chcę mieć dziecko, ale paraliżuje mnie myśl, że mogłoby mnie to spotkać jeszcze raz.

michael
~michael 13-01-2007 16:37

Znam ten starch i doskonale Cię rozumiem. Ale musze teraz zmierzyć się z tym strachem. Wczoraj pojawiły się dwie kreski na teście ciązowym... Boli mnie pod brzusze, myśle, że znowu bedzie to ciąża pozamacziczna. To silniejsze ode mnie.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Ciąża pozamaciczna"