Szukaj

Ciąża a miesiączka

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Wicked
Wicked 23-03-2008 00:29

Witam!
W artykule napisano, że niektóre kobiety, mimo iż są w ciąży, mogą mieć okres nawet do 4 miesiąca. Czy znacie może przypadki, kiedy okres pomimo ciąży występował w późniejszych miesiącach?
Kolejne pytanie odnośnie nudności i wymiotów: czy wszystkie kobiety w ciąży je mają?
Tak, tak, mam pewne obawy czy jestem w ciąży, podejrzewam, że bardziej wyimaginowane, ale jednak... Ostatni raz kochałam się 30 października(zapamiętałam, bo wybory były:D) z moim, dzięki Bogu, byłym, z zabezpieczeniem oczywiście. Testu nie roiłam, miesiączkę póki co dostawałam za każdym razem, z kilkudniowymi opóźnieniami co najwyżej, nudności ani wymiotów porannych nie było. Denerwuje mnie tylko przybieranie na wadze, ale "pocieszam się" myślą, że może to być od tabletek hormonalnych na tarczycę. Jak myślicie? Czy podczas ciąży może się zdarzyć, że przybieranie na wadze to jedyny objaw? Proszę, wybijcie mi z głowy, że jestem w ciąży:))))
Pozdrawiam

~AmY~
~AmY~ 23-03-2008 08:36

To na pewno od tabletek :) Jeśli kochałaś się z zabezpieczeniem, możesz być spokojna ^^ Poza tym miesiączka podczas ciąży jest nieregularna i krótsza :) zauważyłabyś zmianę ^^ a jak jeszcze masz jakieś wątpliwości to zrób test :)

Wicked
Wicked 23-03-2008 10:13

Dzięki za odpowiedź.
W zasadzie to ja zawsze miałam nieregularną i krótką miesiączkę(max 3 dni), ale za to bolesną. Od pewnego czasu, jak zaczęłam brać tabletki właśnie, czas trwania przedłużył się nawet do 5 dni:D, ale boli tak samo:/
Dobra, nie będę zanudzać, może zrobię w końcu ten test, po co się katować głupimi myślami:D
Trzymajcie się:)

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"