Szukaj

Byłam nieświadoma

Odpowiedz w wątku
co mam robić
co mam robić 09-11-2007 19:34

dowiedziałam sie w środe ze jestem w 6 tyg. ciąży, nic na to nie wskazywało i nie oszczędzałam sie zabardzo. przez te 6 tyg, byłam na 7 urodzinach i nie odmawiałam alkoholu- tak sie składa, że prawie cała moja rodzina ma urodziny we wrześniu i pażdzierniku. teraz sie boje o mojego maluszka, zamiast sie cieszyć pisze to ze łzami w oczach. co mam robić

bolekk
bolekk 19-11-2007 01:11

Napewno nie zamartwiac.

Tu znajdziesz pomoc;

http://www.forum.fas.edu.pl/

Dontcza
Dontcza 27-04-2008 19:44

Witaj!
ja mialam podobny problem. w 8 tygodniu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy,a imprezowalam kilka razy w tygodniu.jak dowiedzialam sie ze w ciazy jestem natychmiast rzucilam alkohol i papierosy,ktorych tez cala paczke palilam. w styczniu urodzilam duzego,zdrowego synka:-) Takze nie martw sie. kiedys o FAS nei bylo tak glosno i ciezarne pily jak okazja byla i zdrowe dzieci rodzily. oczywiscie ze alkohol szkodzi i to bardzo wiec teraz juz nie pij i wszystko bedzie dobrze:-)dzieci z FAS rodza sie gdy kobieta cala ciaze upija sie regularnie. pozdrawiam i nie zamartwiaj sie tak bo to bardziej szkodzi malenstwu:-)

zoppino
zoppino 13-07-2008 22:41

Ale piszą na plakatach i ulotkach, że wcale nie trzeba pić duzo ani regularnie. Boję się, bo jestem w podobnej sytuaacji.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "FAS - Zespół Alkoholowy Płodu (FETAL ALCOHOL SYNDROME)"