Szukaj

Boję się! Powinnam powtótzyć test??? Pomocy!!!

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Ewuś
~Ewuś 10-06-2007 11:03

Raz kochałam się z chłopakie i guma pękła:/ Oboje się wystraszyliśmy. Zrobiłam test i wyszło że nie jestem w ciąży. Od tamtej pory ciągle się kochamy, czasem bez zabespieczenia ale on dochodzi na zewnątrz. Ja od dwuch miesięcy nie mam okresu, to jest mniejwięcej od momentu kiedy guma pękła. Czy mogę być w ciąży? Czy jest duże prawdopodobieństwo co do tego? Ja się troche boję. On mówi że nie jestem i tylko okres mi się spóżnia. Prezważnie to jak dochodził na zewnątrz skutkowało jako ochrona, bo robimy tak już od bardzo dawna. Ale ciągle martwie się o to jak prezerwatywa pękła:/ Myślicie że powinnam zrobić kolejny test mino że tamten wyszedł tak, że nie jestem w ciąży???
Prosze piszcie!!!

dobry duszek
~dobry duszek 10-06-2007 11:09

zrób ten test...a wszystko wyjdzie! wszystko wskazuje na to ze jestes w ciaza ale spóznienie okresu moze byc spowodowane stresem choroba lub innyni czynnikami... wiec zrób test bo 2 miechy bez okresu daje do myslenia....

Yalissea
Yalissea (Przyjaciel forum) 11-06-2007 01:04

No ja podejrzewam ciążę. Ale nawet nie napisalaś w którym momencie pękła prezerwatywa i jakie dni miałaś wtedy.

Bo nawet jeżeli współżyjecie często bez zabezpieczenia - to w ciażę mogłaś zajść kiedyindziej, a nie w dzien w ktory pękła prezerwatywa.

Zrób test. Wydaje mi się, że bedzie pozytywny. Ale wiadomo, ze kobiety mają wrażliwy organizm i miesiączka mogła zaniknąć z róźnych powodow.

Ewuś
~Ewuś 11-06-2007 06:21

No skapnęlismy się ze pękła jak juz było po:/ a wtedy właśnie miałam dni płodne:/ Prawie zawsze jak mam te dni to się zabespieczamy.

Kaska
~Kaska 11-06-2007 07:42

Masz problem, napisz maila : pomocna1111@poczta.onet.pl odpowiem na kazdego.kocham pomagac ludziom, i jestem osoba doswiadczona w tych sprawach.;):*

Ps... W weekendy i swieta, nie mam mozliwosci do internetu

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"