Szukaj

Straszna choroba

Komentarze do: Sepsa
Odpowiedz w wątku
Zaniepokojona;/
~Zaniepokojona;/ 01-05-2007 11:17

Zastanawiam się dlaczego w całej Rzeczypospolitej nie są wprowadzone szczepienia przeciw tak strasznej choroby. W każdej cześci kraju młodzież jest równie strasznie zagrożona.

Rob
~Rob 04-05-2007 19:51

Najgłupsza odpowiedź jaka przychodzi mi do głowy to taka ,że nie ma u nas w kraju szczepień dlatego , że Polacy całe swoje życie płacą składki , które są marnowane na pierdoły przez głupi rząd i durne decyzje , za które nikt nie bierze odpowiedzialności. W Wielkiej Brytanii od pierwszego dnia pracy jest się chronionym i można liczyć na pomoc , chociaż służba zdrowia wygląda podobnie , jednak obsługa to zupełnie coś innego niż w Polsce

żołnierz z Grupy Zabezpie
~żołnierz z Grupy Zabezpie 04-05-2007 22:31

a może dlatego, że takowa szczepionka nie istnieje? proponuje myśleć podczas czytania artykułu

Pati.
~Pati. 08-05-2007 21:23

Oczywiście,że nie ma szczepionki bo trzeba by się było zaszczepić na wszystkie istniejące bakterie,poczytajcie trochę na ten temat,sepsa tez nie jest chorobą to zakażenie krwi a tym samym całego organizmu, to reakcja organizmu jaką wywołuje zakażenie.Inna nazwa to posocznica, mozna sie zaszczepić przeciwko pneumokokom,meningokokom ale to nie daje gwarancji,ponieważ wiele bakterii może spowodować sepse.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Sepsa"